10. Yıla Özel Hediyeli yeni Winx Bebekleri ile Sihirli Güç Çocuklarda

Yeni eklenen sihir özeliği Bloomix’e sahip yeni Winx bebekleri ile 10. yıla özel tasarlanan Daphne serisi çocuklarla buluşuyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlara indirilebilen Bloomix Quest mobil uygulamasıyla da desteklenen Winx ürünleri, kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncağı olmaya devam edecek.

Harmonix ve Sirenix sihirli gücünün ardından Winx bebeklerine eklenen yeni sihir gücü Bloomix ile birlikte Daphne-Özel Seri, ICY-Havalı, Asi, Kötü Karakterleri çocuklarla buluşuyor.

iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen Bloomix Quest uygulaması ile çocuklar, Bloomix sihrinin keyfini online dünyada da yaşamaya devam edecek. Bloomix Quest uygulamasındaki görüntülerin çizgi filmdeki görüntü ile aynı kalitede olması çocukların ayrıca beğenisini kazanacak.

Çocuklar, Winx bebeklerinin kutusundan çıkan özel şifrelerle online oyundaki özel içeriklere erişebilecek. Canavarla mücadele, koşu ve bisiklet yarışı gibi yeni oyunların eklendiği uygulama ile çocuklar arkadaşlarıyla yarışma imkanı bularak oyunun her seviyesinde birbirinden farklı maceralara atılacak.

Winx Bloomix Fairy Bebekleri, oynayabilir kanatları ve 7 oynayabilir eklemleri ile çocuklara eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimi de sunuyor. Çocuklar, Winx Fairy College serisi ile gelen ve çantalara takılabilen özel isimlik hediyesine bayılacak. Pırıltılı kanatlara sahip Sirenix Mission ise, çocukların özel tasarım kanatları takarak gerçek birer peri olmalarına yardımcı oluyor.

Winx bebekleri arasında ilk kez kötü bir karakter: ICY

Benzersiz saç rengi, dikkat çekici giysi ve aksesuarlarıyla Cloudtower’ın en güçlü cadısı ICY, kötü bir karakter olarak Winx bebekleri arasına giriyor. ICY karakteri, kötü olmasının yanında son derece havalı ve asi…

10. Yıla Özel Daphne Özel Serisi

Daphne serisi, 10. yıla özel lüks tasarımı ve çıkarılabilen maskesiyle Winx koleksiyonerlerine özel olarak sunuluyor. Çocuklara büyülü bir dünya sunan Winx ürünleri, “Winx Club Kayıp Krallığın Sırrı”, “Winx Club 3D Sihirli Macera” sinema filmlerinin ardından yeni filmi “Winx Okyanus’un Gizemi” ile sinemalardaki yerini de aldı.

59,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan yeni Winx Bebeklerine, tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazasından ulaşabilirsiniz.

Adore Oyuncak Hakkında:

Adore Oyuncak 1996’dan bugüne çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere hizmet veriyor. Müşterilerini dünyanın en ünlü eğitici oyuncaklarıyla buluşturan marka, her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye’deki tek satış temsilcisi. LEGO, Rainbow (Winx Club), Ravensburger, Revell, Bandai (Ben 10) ve Epoch (Sylvanian Families) ile hem çocuk gelişimine onları eğlendirirken katkı sağlıyor hem de çalışanlarına kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünya sunuyor.

winx+fairy+college-karakter

Tags: No tags

Comments are closed.