26 takım Bangkok Ulusal Stadyumu’nda DOTA2 ve PUBG finalleri için yarışacak

Acer, 15-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Bangkok Ulusal Stadyumu Nimibutr Spor Salonu’nda ikinci Asya Pasifik Predator Ligi finallerine ev sahipliği yapacak. Asya Pasifik bölgesindeki; Malezya, Singapur, Hong Kong, Makau, Filipinler, Tayland, Vietnam, Endonezya, Hindistan, Kore, Tayvan, Japonya, Sri Lanka, Moğolistan, Myanmar ve Avustralya’dan katılan 3530 takım arasından, 5 aylık mücadele sonunda kalan 26 e-spor takımı finallerde yarışacak. Finalist e-spor takımları büyük finalde toplam 8 milyon Baht (250.000 ABD doları) değerindeki ödül havuzu için mücadele edecek.

Acer, Asya Pasifik Predator Ligi 2019 PC oyunları sektörüyle birlikte e-spor endüstrisine de destek veriyor ve oyuncuları Predator oyuncu masaüstü bilgisayarlarının saf gücünü kullanarak yeteneklerini artırmaya teşvik ediyor. Asya Pasifik bölgesinden bu hırslı ve istekli üst düzey oyuncular PUBG ve DOTA2’de zafere ulaşmak için en iyi performanslarını gösterecekler.

Etkinlik mekanı oyuncuların kendilerini yarışmadaki iki oyun olan PUBG ve DOTA2’nin içinde gibi hissetmeleri için çeşitli deneyim alanlarıyla donatıldı. Özel açılış töreniyle karşılanacak olan yarışmacılar Predator Thronos ve Predator Simulator Mobile gibi ürünlerle etkileyici bir Acer Predator deneyimi yaşayacaklar.

Asya Pasifik Predator Ligi 2019 hakkında son bilgileri ve canlı yayınları Predator Ligi 2019Facebook sayfasından ve www.predator-league.com adresinden takip edebilirsiniz.

Büyük finalde DOTA2 ve PUBG’de mücadele verecek 26 e-spor takımı şunlar:

DOTA2 PUBG
Tayland ALPHA RED Tayland SIGNATURE, PURPLE MOOD
Myanmar FLASH GAMING PINTO GAMING, MITH
Singapur X Tayvan TAG
Sri lanka PnXlINDOMIYUS Japonya SUNSISTER SUICIDER’S
Moğolistan YG Singapur AYSON Esports
Malezya LOTAC Vietnam GAMEHOME Esport
GEEKFAM Malezya ASBOL
Filipinler TNC Predator Hongkong GSSM
Hindistan SIGNIFY Makau MP5
Endonezya Boom.ID Avustralya TEAM IMMUNITY
Filipinler ArkAngel
Endonezya Aerowolf.TeamEight
Kore Afreeca Freecs Fatal
Hindistan Raptors
Tags: No tags

Comments are closed.