Adore Oyuncak’tan Çocuklar İçin Yılbaşı Hediye Önerileri…

Winx Bebekleri Yılbaşına Sihir Katarken, Battroborg Robotları Erkek Çocuklarının Gözdesi Olacak!

Yeni yıl yaklaşırken hayatın neşe kaynağı olan çocuklarımızı da mutlu etmenin planlarını şimdiden yapmaya başladık. Çocukların ve içindeki çocuğu yaşatanların sevdiği marka Adore Oyuncak, hem kız hem de erkek çocuklarını sevindirerek ailelere değişik hediye alternatifleri sunuyor. Yeni sihir özelliği olan Bloomix’e sahip yeni Winx Fairy bebekleri kız çocuklarını sihirli bir dünyaya davet ederken, Battroborg robotları ise macera seven erkek çocuklarına yeni teknoloji ile nefes kesen bir mücadele yaşatacak. Yeni Winx bebeklerine ve Battroborg robotlarına, seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazasından ulaşabilirsiniz.

Harmonix ve Sirenix sihirli gücünün ardından yeni eklenen sihir özeliği Bloomix’e sahip yeni Winx bebekleri ile 10. yıla özel tasarlanan Daphne serisi bu yılbaşında kız çocuklarına güzel bir hediyesi alternatifi olacak. Winx Bloomix Fairy Bebekleri, oynayabilir kanatları ve 7 oynayabilir eklemleri ile çocuklara eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimi de sunuyor.

Adore Oyuncak tarafından sunulan TOMY imzalı Battroborg savaşçı robotları ise erkek çocuklar için en ilginç hediye alternatifi olma özelliği taşıyor. Uzaktan kumanda özelliği ile yeni bir platformda çocukların mücadele yeteneğini geliştiren bu yepyeni robot oyuncak, güçlü bir oyun değerine sahip. Mücadele için robotu kumandayla yönlendirilebilen oyuncaklar, özel silah ve zırhları ile özelleştirebiliyor. Çocuklar, kolaylıkla şarj edilebilen ve pilli uzaktan kumanda ile çalışan Battroborg savaşçıları ile macera dolu bir dünyaya adım atıyor.

Winx Bebeklerine 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşılabiliyor. Battroborg Savaşçı Robotları’nın tekli setleri 129,90 TL, ikili mücadele arenalı setleri ise 249,90 TL’den satışa sunuluyor. Winx Bebekleri ile Battroborg Savaşçı Robotları’na tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazasından ulaşabilirsiniz.

    
  

Comments are closed.