Anında rezervasyon ile temizlik Ankaralıların da cebine geldi

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci teknoloji şirketi Armut, şehir hayatının koşturmacasında ev temizliğine zaman ayıramayan Ankaralılara iOS ve Android uygulamaları üzerinden en uygun fiyatlı ve memnuniyet garantili temizlik hizmetini sunuyor. Platformunda bulunan hizmet verenleri özenli bir eleme sürecinden geçirerek, güvenli ve kaliteli hizmetin adresi olan Armut, mobil uygulaması üzerinden sunduğu anında rezervasyon ile temizlik ihtiyaçlarını kolayca karşılıyor. Ev büyüklüğüne ve ihtiyaca göre süre seçimi, online ödeme kolaylığı, rezervasyon günü ve saati değişikliği yapma, temizlik zamanını değiştirme gibi avantajlar sunan Armut, Ankaralıların hayatını kolaylaştıracak.

Türkiye’de online hizmet sektöründe açık ara lider olan Armut, iddialı olduğu temizlik hizmetiyle şimdi de Ankaralıların hayatını kolaylaştırıyor. Şehir ve iş hayatının yoğun koşturmacası altında enerjisi tükenen ve temizlik konusunda yardıma ihtiyaç duyanları güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetle buluşturuyor. Hizmet verenlerini özenle seçen Armut, kaliteli hizmetin adresi olmayı başarıyor.

25iOS ve Android uygulamalarıyla en uygun ve memnuniyet garantili temizlik hizmetini anında rezervasyonla saati 21 TL’den sunan Armut, her ay binlerce temizlik tamamlıyor. Ev büyüklüğüne ve ihtiyaca göre süre seçimi, mobil uygulamayla kolay rezervasyon, online ödeme kolaylığı gibi faydalar sunan Armut ile hizmet tamamlandıktan sonra ödeme yapılıyor. Kullanıcıların plan değişikliklerine de ayak uyduran Armut, uygulama üzerinden rezervasyon günü ve saatini değiştirmeye de olanak veriyor.  İstenilen frekansta temizlik rezervasyonu devam ettirme imkanı da veren Armut, temizlik sonrası memnuniyeti yorum ve puanlama sistemiyle ölçüyor.

Tags: No tags

Comments are closed.