Anneler Günü için hediye alternatifi…

Ozaki’den Bebeklerinden Hiç Ayrılmak İstemeyen Annelere

Elmasepeti, Anneler Günü hediyesi arayan babalara sesleniyor ve  bebeğinden hiç ayrılmak istemeyen anneler için güzel bir Anneler Günü hediyesi alternatifi sunuyor. Ev dışındayken dahi, çocuklarınızın güvende olduğunu görebilmenizi sağlayan şık görünümlü Ozaki O!care mobil kameralara iPhone, iPad ve iPod touch cihazları üzerinden erişilebiliyor.

Teknolojik aksesuar dünyası denilince akla ilk gelen platform olan elmasepeti.com, Anneler Günü için çok kullanışlı bir hediye alternatifi sunuyor. Dünyaca ünlü teknoloji ve tasarım firması Ozaki tarafından geliştirilen O!care kameralar, App Store üzerinden cihazlara ücretsiz olarak indirilebilecek iCare+ uygulaması sayesinde bebeğinizi her an, her yerden görebilmenizi sağlıyor.

Dünya genelinde çoğunlukla annelerin ev dışındayken bebek ve çocuklarını merak ettiklerinde başvurdukları bir yöntem olan kamera sistemleri, artık mobil cihazlardan da yönetilebilir hale geldi. İşte bu doğrultuda, iPhone, iPad ve iPod Touch’lar ile uyumlu olarak üretilen Ozaki O!Care kameralar annelerin ilgisine sunuldu. Pembe ve mavi renk seçeneklerine sahip bu şık teknolojik ürünlere, 592 TL + KDV ile elmasepeti.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

O!care Kamera Genel Özellikler

* iPhone, iPad ya da iPod touch’ınız ile bulunduğunuz her yerden canlı ve sesli görüntü alabilirsiniz

* Evde bebek, yaşlı bir yakınınız veya evcil hayvanınız olabilir, değer verdiğiniz her şeyin gözünüzün önünde olmasına imkan verir

* Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır

* iPhone, iPad ya da iPod Touch üzerinden uzaktan kumanda ile kamerayı yönetebilirsiniz

* Hırsızlara karşı koruma için hareket algılayıcı özelliğe sahiptir

* Her an video ve fotoğraf kaydı imkanı bulunmaktadır

* 20 adete kadar cihaz üzerinden kontrol edilebilmektedir

* Uygulama bazlı kablosuz bir IP kameradır

* iCare+ uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Comments are closed.