“Askaynak’tan Yeşil Bilgiler”le Kaynak Uygulamalarının Güvenliği Artırıyor!

Kaynak sektörünün lider kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, kaynak işlemlerinin doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli uzman bilgileri  “Askaynak’tan Yeşil Bilgiler” projesiyle kaynak ustalarıyla buluşturuyor. Ürünlerinin kalitesi ve teknolojisiyle fark yaratan Askaynak, proje kapsamında youtube sayfası üzerinden hazırladığı videolarla iş güvenliği konusunda dikkat edilecek noktaları paylaşıyor. “Askaynak’tan Yeşil Bilgiler”e ait tüm videolara buradan ulaşabilirsiniz.

40 yılı aşkın tecrübesiyle kaynak sektöründe öncü çalışmalara imza atan Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, “Askaynak’tan Yeşil Bilgiler” projesiyle, kaynak ustalarına güvenli ve kaliteli kaynak uygulamaları gerçekleştirmeleri için destek oluyor. Askaynak’ın 2016 yılında müşterilerini, çalışanlarını ve tüm paydaşlarını, dünyayı daha yaşanabilir ve güvenli bir yer yapmaya davet ettiği “Kaynakta Yeşilin Gücü” anlayışı çerçevesinde hayata geçen “Askaynak’tan Yeşil Bilgiler” projesi, güvenli kaynak uygulamaları için yapılması gerekenleri ayrıntılı olarak kaynak ustalarına sunuyor.

Ürünlerinin kalitesi ve teknolojisiyle fark yaratan Askaynak, “Askaynak’tan Yeşil Bilgiler” projesi kapsamında youtube sayfası üzerinden paylaştığı, uzman bilgi içeren videolarla iş güvenliği konusunda dikkat edilecek noktaları aktarıyor. Böylece kaynak ustaları; en temel kaynak uygulamalarının hazırlık süreçleri, emniyet kontrolleri, en doğru yöntemleri ve hatalı kullanımları ile ilgili bilgilere Askaynak’ın alanında uzman ekibi tarafından hazırlanan ve uygulamalı anlatım içeren videolarıyla kolayca erişebiliyor.

Gaz basınç regülatörünün takılması ve çıkartılması, gazların sızdırmazlık testlerinin yapılması, oksi-propan ve oksi-asetilen ile alev oluşturulması ve sonlandırılması, aşındırıcılar ile kesme ve taşlama işlemleri yapılması gibi temel işlemlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi, oksi-gaz uygulamalarında güvenlik için gerekli ekipmanlar gibi elzem bilgilerin yer aldığı “Askaynak’tan Yeşil Bilgiler” videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.