Aspen’den Yapı Sektörünün Ruhunu Saracak İki Yenilikçi Ürün

Yapı sektörünün lideri Aspen, 25. yılında sektöre iki yenilikçi ürün kazandırıyor. Türkiye’de ve yurt dışında ses getiren projelere imza atan Aspen, sürdürülebilir yenilikçilik anlayışının son ürünleri LUMUNER led aydınlatma ve SEPIA ahşap asma tavan sistemlerinin Ankara lansmanını Limak Otel’de yaptığı etkinlikle gerçekleştirdi. Mimarinin farklı bakış açıları, uzun ömürlü ve doğa dostu yeni Aspen ürünleri ile eşsiz eserlere dönüşecek.

Yapı Sektöründe Estetik ve İşlevsellik Aspen ile Yeniden Tanımlanıyor

Ar-Ge yatırımları ve global işbirlikleri ile liderlik yaptığı sektörde, fark yaratan eserler ortaya koyan mimari yaklaşımları hem fikirsel hem üretimsel süreçlerde destekleyen Aspen, yapı sektörünün ruhunu farklı ve yaratıcı görsellikle destekleyen yenilikçi ürünler sunuyor.

Mimari duyguların çizgilerle birleşip ruh bulduğu konferans salonları, eğitim kurumları, oteller, ofisler, alışveriş merkezleri ve havalimanları gibi alanlarda farklılık yaratmayı hedefleyen Aspen’in LUMUNER led aydınlatma sistemleri ve SEPIA ahşap asma tavan sistemleri, yenilikçi tasarım ve sundukları işlevsellik ile benzerlerinden farklılaşarak ön plana çıkıyor.

Projeye Özel Üretilebilen Uzun Ömürlü Ürünler

Aspen’in diğer ürünleriyle uyumlu olan ve projeye göre özelleştirilebilen led aydınlatma çözümü olan LUMUNER ürün grubu, işlevselliği dışında vadettiği uzun ömür ve diğer ürünlere göre %70’e varan enerji tasarrufu ile artık aydınlatmada ilk tercih olma konusunda tek aday… Bu özel ürün grubu, metal ve taşyünü asma tavan sistemlerine yönelik geniş seçeneklerle geliyor. Yapılara yaratıcı ve sanatsal çizgilere sahip doğal bir çehre kazandıracak SEPIA ahşap asma tavan sistemini oluşturan bileşenler ise; ahşap akustik panel, lineer ahşap sistemler, ahşap baffle, ahşap open cell ve ahşap canopy gibi özel sistemler…

Lansmana ilişkin açıklama yapan Aspen Yapı ve Zemin A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ertuğrul Meriç, “Aspen’in 25. yaşında, lider bir şirkete yakışacak biçimde fark yaratacak iki yeni ürünü sektörümüze sunuyoruz. Asma tavan, bölme duvar, yükseltilmiş döşeme ve aydınlatma sistemlerinde her zaman yenilikçi farklı çözümler ve teknolojilerle öne çıkmayı hedefliyoruz. Yeni ürün gruplarımız doğa dostu, işlevsel, uygun maliyetli ve uzun ömürlü olmalarıyla dikkat çekiyor. Yapı sektöründe mimari bakış açısını odağına alıp, değer yaratan ürünler sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Tags: No tags

Comments are closed.