Audio-Technica ATH-ANC9 Kulaklığa CES Innovations 2013 Tasarım ve Mühendislik Ödülü

Audio-Technica’nın ATH-ANC9 QuietPoint® Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklığı, CES Innovations 2013 Tasarım ve Mühendislik Ödülü Kazandı
Audio-Technica, ATH-ANC9 QuietPoint aktif gürültü engelleyici kulak üstü kulaklığı, Consumer Electronics Association (Tüketici Elektroniği Derneği – CEA)’dan CES Innovations 2013 Tasarım ve Mühendislik ödülü kazandığını açıkladı. ATH-ANC9, özel Tri-Level Cancellation™ seçilebilir gürültü engelleme ayarları, kablo üstü mikrofon ve gelen çağrılar ile müziği kontrol etmeye yarayan kumanda gibi birçok yeni özellik sunuyor.

Dosyaları bilgisayarınıza yükleyebilmek için lütfen üzerine tıklayınız:
 Audio Technica ATH-ANC9 CES Ödül BB.doc

Innovations 2013 programına katılan ürünler, bağımsız endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve basın mensuplarından oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendiriliyor. Yarışmacılar, mühendislik, estetik, tasarım nitelikleri, ürünün planlanan fonksiyonu, kullanımı ve değeri, tüketicilerin çekici bulacağı benzersiz özellikleri ve diğer nitelikleri dikkate alınarak değerlendiriliyor.

ATH-ANC9, en üstün ses kalitesini sunarken dışarıdan gelen seslerin %95’ini engelliyor. Audio-Technica’nın Tri-Level Cancellation™ teknolojisi, çok çeşitli çevresel gürültü koşullarında etkili olan üç ön ayarlı gürültü azaltma filtresi sunuyor. Uçaklar, trenler ve otobüslerde kullanmak için ideal olan Mod 1, düşük frekanslara maksimum gürültü engelleme uyguluyor.

Gürültülü ofisler ve kalabalık ortamlarda kullanmak için tasarlanan Mod 2, orta seviye frekansları hedef alıyor. Mod 3, kütüphaneler gibi zaten sessiz olan mekanlar için en uygun seçenek… ATH-ANC9, kablo üstü mikrofon, gelen çağrılara cevap vermek ve müziği kontrol etmek için kumanda ile donatıldı. Mikrofon ve kumanda, iPhone™, iPad® ve birçok iPod® modelini de içeren çeşitli ürünler ile uyum gösteriyor.
ATH-ANC9, değiştirilebilir “memory foam” kulaklık yastıkları ile eşsiz konfor sağlıyor. Hassas 40 mm’lik sürücüleri ve elektroniğiyle net, doğal ve kapsamlı ses sunuyor. ATH-ANC9, gürültü engelleme fonksiyonu kapalı olduğunda da kullanılabiliyor. Gürültü engelleme fonksiyonu kapalıyken pillere ihtiyaç duymadan pasif modda çalışıyor. Kolayca saklayabilmek için katlanan kulaklık, iki çıkarılabilir kablo, bir 6.3 mm adaptör, bir uçak adaptörü, bir sert taşıma kılıfı ve bir adet de AAA pil ile birlikte geliyor.

Audio-Technica Hakkında
Dünya çapında 50 yıllık ses mükemmeliyetini kutlayan güç dönüştürücü teknolojisinin öncülerinden Audio-Technica, ses endüstrisinde ünlü, mikrofon, kablosuz mikrofon, kulaklık, ses düzenleyici ve elektronik tasarımcısı ve üreticisidir. Katherine Jenkins, Metallica, Gwen Stefani, Linkin Park, The Pigeon Detectives, Ben Mynott ve Eddie Halliwell, Audio-Technica mikrofon ve kulaklıklarını kullanan ünlülerden bazılarıdır. Audio-Technica’nın Türkiye’deki tek son kullanıcı ürünleri distribütörü Elma Sepeti A.Ş.’dir.

Comments are closed.