Çocuklar Bu Sömestirde LEGO Dünyasının Kahramanı Olacak!

7 Şubat 2014’te Warner Bros Pictures ve Village Roadshow Pictures işbirliği ile beyaz perdede boy gösterecek olan LEGO Filmi, sıradan bir kişinin dünyayı kurtarma rolüne soyunduktan sonra başına gelen birbirinden komik olayları animasyon türünde ekrana taşıyor… Bu sıra dışı öykünün kahramanları, 11 yeni koleksiyon ile Adore Oyuncak mağazalarında LEGO severleri bekliyor. Filmin başrolündeki Emmet ve daha birçok kahraman, araçları ve filmdeki kostümleriyle birlikte Adore Oyuncak tarafından satışa sunulan, LEGOFilmi oyuncak serisinde…

LEGO’ların renkli dünyası 7 Şubat’ta beyaz perdeye taşınıyor. Emmet adında sıradan bir LEGO’nun, yanına süper kahramanları da alıp LEGO dünyasını kurtarmaya çalışmasını konu alan LEGO Filmi’nin oyuncakları da film ile aynı dönemde raflarda yer bulacak. 16 LEGO mini figürü ve toplamda 11 yapı setiyle LEGO Filmi oyuncakları, aynı adı taşıyan filmin en heyecan verici anlarını tekrar tekrar yaşamak isteyen meraklılar için satışa sunuluyor.

Emmet, sıradan, kurallara bağlı ortalama bir LEGO mini figürüyken, yanlışlıkla en olağanüstü ve dünyayı kurtaracak en önemli kişi olur. Emmet, hiç beklemediği umutsuz ve hazırlıksız bir anda kötü ve zalim hükümdarı durdurmak için daha önce hiç tanımadığı yabancılarla birlikte epik bir macerada görevlendirilir…  Bu sıra dışı macerayı oturma odalarınızda yaşamanız için hazırlanan LEGO Filmi oyuncakları, bu sevimli filmin birbirinden eğlenceli anlarını beyaz perdeden sonra bir kez daha yaşamak isteyenler için, bu sömestir tatilinde Adore Oyuncak, adoreoyuncak.com online mağaza ve seçkin oyuncak mağazalarında satışa sunuluyor.

“LEGO brick’leri dünya çapında ilham kaynağı olma ve yaratıcı hikâye anlatma konusuna 50 yılı aşkın süredir ortam hazırlamıştır. Bu yüzden LEGO’nun ilk teatral filmine yönelik böyle bir beklentinin olması yadsınamaz bir gerçektir” diyenLEGO Oyun Temaları Tasarım Başkanı Matthew James Ashton, “Film boyunca günü kurtarmak için sorunları çözmek ve inşa etmek konseptinden yola çıkarak Oyun Temaları Tasarım Takımı her bir yaratıcılık zerresini kullanmıştır. Dolayısıyla her yaştan LEGO hayranları film sahnelerinden oluşan bu setlerde, maceraları tekrar yaşamak için yaratıcılıklarını kullanacakları saatler harcayarak sahneleri yeniden inşa edeceklerdir.” açıklamasında bulundu.

ÜRÜN ADI

ÖNERİLEN RAF FİYATI (KDV’Lİ)

Getaway Glider

49,90 TL

Melting Room

49,90 TL

Bad Cop Pursuit

79,90 TL

Cloud Cuckoo Palace

64,90 TL

Ice Cream Machine

99,90 TL

Trash Chomper

99,90 TL

Castle Cavalry

99,90 TL

MetalBeard’s Duel

114,90 TL

Super Cycle Chase

169,90 TL

Lord Business Evil Lair

239,90 TL

Mini Figür

LEGO Movie

8,90 TL

 

Ek Bilgi: Rakamlarla LEGO Filmi

1         En sıradan insan ve dünyayı kurtaracak en önemli kişi, ortalama bir LEGO Minifigürü, Emmet! Ve ona inanan özgür ruhlu ve mücadeleci Çılgın Stil.

2         Kişilik, başarılı işadamı President Business, aslında dünyaya hakim olmakta kararlı gizli Lord Business.

2         Yüzlü Kötü Polis, İyi Polis görünen ama aslında Lord Business’ın bir numaralı sağ kolu Kötü Polis.

2         Yönetmen: LEGO Filminin yönetmenleri, Phil Lord ve Christopher Miller.

3D   LEGO Filmi yapımında bilgisayar animasyon stili kullanıldı.

3         Benzersiz LEGO Brick’leri ile Minifigür yapıldı.

11     Ünlü sesleriyle LEGO Filmi karakterlerine hayat verdi: Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth  Banks, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie, Charlie Day, with Liam Neeson, and Morgan Freeman.

11     Filmde keşfedilen 11 adet LEGO Dünyası bulunuyor: Old Town, Bricksburg, Wild West, Middle    Zealand, Construction, the High Seas, ve pek çoğu…

24     Kere LEGO Filmi senaryosunda “korkunç” kelimesi geçiyor.

43     Animatör, filmin görüntülerini yaratmada çalıştı.

86          LEGO Brick, bugün dünyada her bir kişiye düşen LEGO sayısı.

183      Özgün karakter, LEGO Filminde görülüyor.

250      Animal Logic’ten film için çalışan kişi sayısı.

258      Filmde akılda kalan “Everything is Awesome” melodisinin ardı ardına 258 hafta dünyada bir numara olması.

558      Özgün sahne görünümü.

1908    Gözler önüne serilen macerada kullanılan sahne sayısı

2008    Özgün LEGO Brick çeşidi kullanıldı.

2996    Özgün LEGO modeli filmin yaratılmasında kullanıldı.

5008    LEGO Filmindeki 183 karakterin aynı anda yaşaması için getirilen toplam LEGO Brick  sayısı, eğer aynı anda hizaya girseler, kaç brick gerekirdi kim bilir.

55020      559 sahnenin inşa edilmesi için kullanılan brick sayısı.

172892    Kalabalık sahneler hariç, 183 benzersiz karakterin birden çok kez çekimlerinde kullanılan toplam LEGO Brick sayısı,

2,604,148     559 sahnenin birden fazla karşı görünümünü oluşturmak için kullanılan LEGO Brick sayısı.

3,803, 376    Filmdeki aksiyon sergilenirken farklı setlerin oluşturulmasında kullanılan LEGO Brick sayısı.

3,863,484     LEGO Filmi’nde görünen benzersiz LEGO Brick’lerin sayısı.

12,303,290   Filmin 1908 sahnesinde film süresince görülen LEGO Bricklerin toplam sayısı.

15,080,330   LEGO Filmi’nde kullanılan tüm sahneler, karakterler, setler dahil toplam LEGO Brick sayısı.

915,103,765         Aynı renkteki 6 adet 2×4 LEGO Brick’lerini birleştirme olasılığı

4,500,000,000      1978’ten beri tasarlanan LEGO Minifigür sayısı

65,000,000,000    1958’ten beri üretilen LEGO Brick sayısı.

Adore Oyuncak Hakkında:

Adore Oyuncak 1996′dan bugüne çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere hizmet veriyor. Müşterilerini dünyanın en ünlü eğitici oyuncaklarıyla buluşturan marka, her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye’deki tek satış temsilcisi. LEGO, Rainbow (Winx Club, Poppixie), Ravensburger, Revell, Bandai (Ben 10, Harumika ve Tamagotchi) ve Epoch (Sylvanian Families) ile hem çocuk gelişimine onları eğlendirirken katkı sağlıyor hem de çalışanlarına kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünya sunuyor.

    
    
    
    
    
    
    
  

Tags: No tags

Comments are closed.