Çocuklar İçin Qlikels Çılgın Bloklar ile Yaratıcılıklarını geliştiriyor!

Giochi Preziosi güvencesiyle çocuklarla buluşan Qixels çılgın bloklar, onların kendi dünyalarını yaratmaya davet ediyor. Qixels çılgın bloklar ile çocuklar hem de hayal güçlerini geliştiriyor hem de eğlence dolu bir bit kapılarını aralıyor. Renk renkleri piksellerden sevdikleri figür ve karakterleri yaratan çocuklar, yaptıkları anahtarlıklar tasarımlarının üstüne su püskürtünce, çılgın bloklar birleşiyor ve hayaller gerçek oluyor! Qixels dünyasında çocukların hayal ettikleri herşeyi piksel piksel tasarım ve arkadaşları ile paylaşmaları mümkün … Üstelik Qixels Çılgın Bloklar ile yapılabilecekler çocukların hayal gücü kadar sınırsız.

Giochi Preziosi güvencesiyle Türkiye’deki çocukların odalarına gelen Qixels, miniklere eğlence ve yaratıcılık dolu bir oyun keyfi sunuyor. Çocuklar, Çeyrekler ile oynamaya ve birbirine yaratıcı tasarımlar yapmaya doyamayacak. Qlarla beraber çılgın bloklar ile çocuklar sevdikleri karakter ve figürleri yaparak, hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de eğlence dolu bir merkez kapılar aralayacak.

Qiçels çılgın bloklar ile hayal ettiklerini ayırırsanız, parlatıcı tasarımları arkadaşlarıyla paylaşmanın keyfini çıkaracak.

Üstelik, Qixels Paketi’nde birbirinden farklı ve temalı temalar bulunmaktadır. Korsanlar, böcekler, ejderhalar ve Troll’ler, Qixels Paketlerinde miniklerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Üstelik pakette 4 adet tasarım şablonu, 1 adet sergileme standı, 1 adet sergileme tabanı, 2 adet aksesuar, 1 adet ip, 1 adet adet tasarım alanı, 1 adet kullanım şekli ve 500 adet Qixels blok bulunmaktadır.

Qixels Aktivite Paketi’nde her 1,200 adet Qixels blok bulunuyor. Miniklerin yaratıcılığını zorlayacak olan Qixels Aktivite Paketi’nde; 8 adet şablon, 1 adet tasarım alanı, 1 adet saklama alanı, 1 adet su geçirme ve 1 adet kullanım kılavuzu mevcut.

Qixels Paketi’ne 49,90 TL ve Qixels Aktivite Paketi’ne 74,90 TL’den itibaren başlayan fiyatlar ile ulaşılabiliyor. Çocuklarla kendi dünyalar yaratmaya davet eden Qixels ile hayaller önce oyuna sonra da gerçeğe dönüşüyor!

Tags: No tags

Comments are closed.