Çocuklar Son Teknoloji ile Geliştirilen Battroborg Warrior ile Çok Eğlenecek!

Oyuncak sektörünün sevilen şirketlerinden Adore Oyuncak’ın Türkiye’ye getirdiği Battroborg Warrior oyuncakları 6-12 yaş arası macera seven erkek çocuklarının vazgeçilmezi olacak. Son teknoloji ile geliştirilen Battroborg Warrior ile çocuklar çok eğlenecek. Tekli setlerin 129,90 TL’ye ve İkili Mücadele Arenalı setlerin 249,90 TL’ye satışa sunulduğu Battroborg Warrior robot oyuncaklarına tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak ve adoreoyuncak.com online mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Adore Oyuncak, Japon oyuncak şirketi TOMY’nin birbirinden eğlenceli ve eğitici markaları ve oyuncaklarını Türkiye’deki miniklerle buluşturuyor. Yeni sezonda erkek çocukları için yepyeni bir oyuncak olan Battroborg Warrior ürünleri ile çocukların mücadeleci ruhu gelişiyor. Uzaktan kumanda özelliği ile yeni bir platformda çocukların mücadele yeteneğini geliştiren bu yepyeni ürün, güçlü oyun değerlerine sahip.

Çocuklar eskiden barış içinde yaşayan Battro klanında tarafını belirleyip savaşta yerini alarak mücadeleye başlıyor. Mücadele için robotu kumandayla yönlendiren çocuklar Battroborg savaşçılarını özel silah ve zırhları ile özelleştirebiliyor. Çocuklar, kolaylıkla şarj edilebilen ve uzaktan kumandası pille çalışan Battroborg savaşçıları ile rakibini özel darbelerle oyunu oynabiliyor.

Tekli setlerin 129,90 TL’ye ve İkili Mücadele Arenalı setlerin 249,90 TL’ye satışa sunulduğu Battroborg Warrior’a tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak ve adoreoyuncak.com online mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Adore Oyuncak Hakkında:

Adore Oyuncak 1996’dan bugüne çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere hizmet veriyor. Müşterilerini dünyanın en ünlü eğitici oyuncaklarıyla buluşturan marka, her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye’deki tek satış temsilcisi. LEGO, TOMY, Winx Club, Ravensburger, Revell, Bandai (Ben 10, Power Rangers ve Pac-man) ve Sylvanian Families ile hem çocuk gelişimine onları eğlendirirken katkı sağlıyor hem de çalışanlarına kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünya sunuyor.

ninja_vs_samurai

Tags: No tags

Comments are closed.