demo-attachment-1121-Rectangle-602

DİJİTAL PAZARLAMA & SEO

F5 Dijital, ilk aşamada markaların dijital stratejilerini belirliyor. Sosyal medya içerik ve reklam yönetimi, internet reklamları, web sitesi ve blog tasarımı, içerik oluşturma, mobil uygulama geliştirme başta olmak üzere tüm dijital iş süreçlerinde size yaratıcı ve etkili çözümler sunmaya odaklanıyor. Yaratıcılık gerektiren tüm tasarım ve uygulama aşamalarını ürün, hizmet ve markanın iş hedeflerine göre başarıyla yönetiyor.

demo-attachment-261-Group-56

1 Step 1

TEKLİF ALIN

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

SEO Optimizasyonu ve Adwords Yönetimi

Arama motorlarında taranan kelime üzerinden siteye ulaştıran teknik yapılanma SEO Optimizasyonu, tıpkı iletişim gibi profesyonel bir yönetim ister. Belirlenen anahtar kelimeler, yazılım aşamasındaki optimizasyon, farklı kaynak ve blog sitelerinden anahtar kelimeye uygun içerik yönlendirmesi gibi alternatif içerik planları, F5 Dijital tarafından yapılır. Markanızın iletişimini, mesaj stratejisini veya web içeriğini yazan ekip aynı zamanda arama motorlarında hedef kitlenizin sizi bulacağı doğru kelimeleri belirler. Ayrıca online reklamcılık konusunda uzman F5 danışmanları Adwords kampanya yönetimizi de sonuç odaklı gerçekleştirir.

Dijital Pazarlama Yönetimi

Doğrudan Pazarlama uygulamaları doğru zamanda kullandığında satış hedeflerine adı gibi ‘doğrudan’ hizmet etmektedir. F5 Dijital yaratıcı bakışını, tutarlı iletişim hedefleriyle birleştirip markanın ürün ya da hizmetlerine uygun, markaya kısa vadede büyük kazanımlar getirecek dijital destekli pazarlama atılımlarını gerçekleştirir. Yeni bir ürününüzü tanıtacağınız etkinliğe özel bir dijital yarışma ya da çekiliş. Alışveriş merkezinde bulunan markanızın mağazasını benzerlerinden ayrıştıracak online indirim&kupon çalışması. Tüm yaratıcı çözümler markanızın hedefleriyle uyuştuğunda satışa dönüşür. F5 Dijital ekibi iyi bir dönüştürücüdür.

Dijital Kampanya Planlaması

İnternet ve mobilitenin gelişmesi kapsamında daha kişileştirilmiş ve içerisine kitlelerin dahil olabildiği viral ya da interaktif kampanyalar ses getiriyor. Artık markalar sosyal ağların her alanında imajını yükseltiyor. F5 Dijital’in deneyimli sosyal medya uzmanları F5’in ekosistemindeki içerik, tasarım ve prodüksiyon ekiplerinin de katkılarıyla ses getirecek dijital kampanyaların künyelerinde yer alıyorlar.

1 Step 1

TEKLİF ALIN

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Sosyal Medya Yönetimi

Yaratıcı dijital kampanya planlaması dışında, güncel sosyal medya takibi, sosyal ağa özel sosyal medya içerik tasarımları, içerik yazımı ve planlaması, yarışma, oyun ve promosyon çalışmaları gibi örnekleri çoğaltılabilecek sosyal medya yönetimin saç ayakları da F5 Dijital’in uzmanları tarafından oluşturuluyor.

Web Site Tasarım ve Yapılanması

Web siteniz markanızın vitrinidir. Kurumsal marka imajınızı, mesajlarınızı tamamlar. F5 Dijital ekosistemi içinde var olan geliştiriciler ve web tasarım sorumluları, daha önce pek çok başarılı web site örneklerine imza attılar. Tecrübeli ve işine hakim F5’lilerin katkıları ve F5 İletişim Yönetimi’nin bütüncül bakış açısıyla planlı, yönetilebilir ve özgün web sitelerine siz de sahip olabilirsiniz.

Marka Konumlandırma ve Mesaj Stratejisi

F5 Dijital ekibi markanın pazardaki var olan konumunu veya yeni pozisyonunu nitel-nicel, birincil-ikincil araştırmalar doğrultusunda analiz eder, en doğru konumu almanız için profesyonel bakış açılarını da sürece dahil ederek marka konumlandırmanızı belirler. Analizler markanın hedef kitlesi, rakipleri ve var olan marka durumunu da kapsar. F5 Dijital, analizleri yorumlayarak marka değer önerisi ve markanın stratejik yol haritasını çizer.

1 Step 1

TEKLİF ALIN

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Influencer Marketing

Dijital dönüşümün hızla devam ettiği günümüzde, Influencer Marketing kavramı da markaların vazgeçilmez pazarlama stratejileri arasında yerini aldı. Influencer Marketing çalışmalarıyla paylaşmak istediğiniz mesajları daha büyük kitlelere,  üstelik televizyon reklamı maliyetinin sadece yüzde 10’uyla ulaştırabilirsiniz. F5 Dijital ekosisteminde bulunan Influencer Marketing uzmanları markaların dijital görünürlüğünü arttıran, hem mevcut hem de potansiyel müşterileriyle etkileşimli iletişim kurmalarını sağlayan çalışmalar yürütür.

Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım

F5 Dijital özgün tasarım vizyonuyla; logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf vb. sayısı 20’yi aşkın kurumsal kimlik kılavunuzu oluşturacak tasarım kalemlerini, kurumsal renginize, var olan veya yeni karar vereceğiniz iletişiminize yönelik olarak tasarlar, çeşitli mecra uyarlamalarını, renk, tasarım alternatiflerini beğeninize sunar.

Ekip aynı zamanda broşürden basın ilanına, katalogtan etkinlik davetiyesi tasarımına kadar grafik tasarım üzerine talep ettiğiniz tasarım kalemlerini hızlı, alternatifli, yaratıcı ve baskıya uygun bir şekilde hazırlar.

Prodüksiyon

Bir tanıtım filmine belki de bir jingle’a ihtiyacınız var. F5 İletişim Yönetimi’nin ekosisteminde bulunan Prodüksiyon birimi koordinasyonunda prodüksiyon talepleriniz, içeriği F5 Dijital’in kreatif ekibi tarafından hazırlanırken, uygulama aşamasında da daha önce reklam, tanıtım, sinema filmi projelerinde çalışmış profesyonel kişiler tarafından yürütülür.