Dünyaca ünlü müzik yıldızı Post Malone HyperX Ailesine Katıldı

HyperX, Dallas’ta düzenlenecek ilk Posty Festivali’nin sponsoru oldu

Kingston Technology Company Inc’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, çok sayıda ödül almış dünyaca ünlü yıldız Post Malone’un HyperX Gaming için marka elçisi olduğunu duyurdu.  Konsol oyunlarında sıkı bir Call of Duty oyuncusu olan Post Malone, oyun oynarken ve yayın yaparken HyperX kulaklıklarını kullanacak. HyperX de Post Malone’un 28 Ekim 2018 tarihinde Dallas’ta düzenlenecek ve yetenekli sanatçıların yer alacağı “Posty Fest” adlı ilk festivaline sponsor olacak. 

“HyperX, oyunlar ve oyun toplulukları konusundaki tutkumu paylaşan yenilikçi bir şirket.” diyen Post Malone, sözlerini şöyle sürdürüyor: “HyperX Gaming markasının elçileri arasına katılan ilk müzisyen olmaktan gurur duyuyorum ve birlikte yapacağımız projeler için de heyecanlıyım.”

Post Malone, gaming kulaklığı kapsamında gerçekleştirilen ortaklık çerçevesinde, HyperX’in 2019’daki pazarlama ve reklam çalışmalarında yer alacak. Ayrıca Twitch kanalında da HyperX markasını kullanmaya başlayacak.

HyperX Kurumsal Pazarlama Direktörü Daniel Kelley, “Post Malone’un HyperX ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. HyperX’in sponsor olduğu ilk müzisyen olan Post Malone’un yeteneği, tarzı ve oyunlara karşı inanılmaz tutkusuyla marka hikayemizin önemli bir parçası olacağından eminiz.” dedi. 

İlk kez düzenlenecek ve Post Malone, Tyler, The Creator ve Travis Scott gibi ünlü sanatçıların sahne alacağı “Posty Fest”in sponsoru olan HyperX bu etkinlikte, oyunlar için kablolu olarak; müzik dinlemek veya sohbet içinse Bluetooth bağlantı seçeneğiyle sunulan yeni Cloud MIX™ modelinin de dahil olduğu gaming kulaklıklarını sergileyecek. 

Festival alanında, HyperX kulaklıklarını kullanan “Posty Fest”in maskotu Dimitri ile fotoğraf çektirme fırsatı sunulacak. Festivale katılanlar #HyperXPostyFest hashtag’ini kullanarak Post Malone tarafından imzalanmış bir gaming kulaklığı kazanma şansını yakalayacak. Katılımcılar HyperX alanına uğrayarak HyperX kulaklılarını deneyebilecek ve küçük hediyeler alabilecekler. Post Malone, 2018 Amerikan Müzik Ödülleri’nde En İyi Erkek Pop/Rock Sanatçısı ve En İyi Rap/Hip-Hop Albümü ödüllerini kazandı. Kendisi ayrıca 2018 MTV Video Müzik Ödülleri’nde Yılın Şarkısı ve Billboard Müzik Ödülleri’nde En İyi Rap Şarkısı ödüllerini aldı.

Post Malone’un Sosyal Medya Kanalları:

Twitter:    http://twitter.com/PostMalone

Instagram: http://www.instagram.com/postmalone/

Facebook: http://www.facebook.com/postmalone/

Youtube:   http://www.youtube.com/user/postmalone

Post Malone Hakkında

Post Malone, yaptığı müziklerde hem sakinleştirici hem de canlandırıcı tonlar kullanarak farklı müzik türlerini bir araya getiriyor. RIAA Platinum sertifikalı çıkış albümü Stoney, müzik türlerini değiştiren Dallaslı sanatçının ilk kez Top 10 Billboard 200’e çıkmasını ve R&B/Hip-Hop albümleri sıralamasında birinciliğe yerleşmesini sağladı. Post Malone ayrıca 2016’nın En İyi Çıkış Yapan Hip-Hop Sanatçısı oldu. 2018’de çıkan ikinci albümü “beerbongs & bentleys”, Billboard Top 200’de birinci sıraya yerleşti ve sanatçıya yılın “en büyük yayın haftasını” yaşatmayı başardı. Post Malone ayrıca Top 20 Hot 100’e dokuz adet şarkı sokmayı başararak “Top 20 Hot 100’e en çok şarkı sokan sanatçı” oldu. Buna ek olarak, 14 adet şarkıyla Top 40 Hot 100’e aynı anda en çok şarkı sokan sanatçı unvanını da elde etti. beerbongs & bentleys albümü Top 200’de iki haftadır birinci sırada yer alan sanatçının etkisi hiçbir azalma belirtisi göstermiyor. 

HyperX’e Ulaşabileceğiniz Adresler:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonHyperXTR

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxTurkiye

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

HyperX Hakkında

HyperX, oyuncular, bilgisayar üreticileri ve yetkili kullanıcılarına yüksek performanslı bileşenler sağlama amacı taşıyan dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi olan Kingston® Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. 15 yıldır HyperX’in amacı, oyun dünyasına ve ötesine, yüksek hızlı bellek, SSD, kulaklıklar, klavye, mouse, USB flaş sürücüleri ve mouse pad gibi oyuncular için oyun ürünleri geliştirmek oldu. Ödüllü HyperX markası, üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sağlayan ürünleri sürekli sunarak liderlik tahtasında adını üst sıralarda yazdırmakta. HyperX ürünleri, en zorlu ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenleri ile üretildiğinden dünya çapında profesyonel oyuncular, teknoloji meraklıları ve aşırı hız aşırtmacıların seçimidir. HyperX dünya çapında 4 milyondan fazla kulaklık sattı.

Kingston, Kingston logosu, HyperX ve HyperX logosu, Kingston Technology Corporation’ın ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm tescilli ticari markalar ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Tags: No tags

Comments are closed.