E-GÜVEN ve LOGO’dan 170 Bin Firma için Verimlilik Hamlesi

E-GÜVEN ve LOGO’dan 170 Bin Firma için Verimlilik Hamlesi 

Türkiye’nin ilk ve lider elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN ile sunduğu iş uygulamaları çözümleriyle kurumlara verimlilik sağlayan yazılım şirketi LOGO, kurumsal verimlilik odağında iş dünyasına daha fazla değer yaratmak üzere bir işbirliğine imza attı. E-GÜVEN’in kurumsal imza süreçlerini yeniden tanımlayan ve şirketlerin bu süreçleri daha kolay ve etkin yönetmelerine imkan tanıyan İmzala-Gönder ürünü ile LOGO’nun kullanıcılarının bankacılık işlemlerini oturdukları yerden kolay, güvenli, hızlı biçimde ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirmelerini sağlayan LOGOConnect ürünü entegre çalışır hale getirildi.

İş dünyasında yoğun kullanılan bilişim teknolojisi çözümlerinin birbiriyle uyumlu hale gelmesiyle kurumlar, ilgili ürünlerin sunduğu maliyet tasarrufu ve verimlilik gibi avantajları daha somut olarak deneyimleme fırsatı yakalıyor. Bu durum ise; çözümleriyle kurumların iş süreçlerini kolaylaştırarak iş değerlerine katkı sağlamayı misyon edinmiş firmaları, diğer şirketlerle işbirliği yaparak ürünlerini entegre etmeye teşvik ediyor. Bu paralelde Türkiye’nin ilk ve lider elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN ile Türkiye’nin önde gelen yazılım kuruluşlarından LOGO da önemli bir işbirliğine imza attılar.

E-GÜVEN ve LOGO işbirliği kapsamında; E-GÜVEN’in kurumların imza süreçlerini daha kolay ve etkin bir biçimde yönetmelerine imkan tanıyan İmzala-Gönder ürünü ile LOGO’nun kullanıcılarının üye bankalar ile gerçekleştirdikleri işlemlerini güvenle ve kolayca yapabilmelerini sağlayan LOGOConnect ürünü entegre çalışır hale getirildi. Bu entegrasyon sayesinde, LOGO üzerinde üretilen banka ödeme talimatları otomatik olarak İmzala-Gönder’e iletiliyor ve iletilen dosyaların İmzala-Gönder uygulamasında tanımlı olan kullanıcılar arasında sıralı onay yapısı ile imzalanarak otomatik olarak tekrar LOGOConnect’e ulaştırılması sağlanıyor. İmzalanmış belgeler de, LOGOConnect üzerinden kurumun çalıştığı bankaya iletiliyor.

Konuyla ilgili E-GÜVEN İş Geliştirme, Kurumsal Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Grup Müdürü Ayşegül Tüzün “İmzala-Gönder ürünü ile kurumların imza süreçlerini hızlandırıp kolaylaştırarak yüzde 75’e varan maliyet tasarrufu yapmalarına imkan sağlıyorduk. Bu işbirliği sayesinde, Türkiye’deki 170 bini aşkın LOGO kullanıcısı kurum hem İmzala-Gönder hem de LOGOConnect’ten maksimum fayda sağlayarak iş süreçlerini daha verimli hale getirecek. Üstelik bu güncelleme için herhangi bir ek ücret ödemeden bedelsiz olarak yararlanabilecekler. Türkiye’nin önde gelen yazılım kuruluşlarından LOGO ile böyle bir çözümde işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

LOGO Elektronik Genel Müdürü Naz Tezcan da E-GÜVEN ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden mutluluk duyduklarını belirterek ”LOGOConnect Bankacılık uygulaması ile müşterilerimiz, daha kolay ve hızlı şekilde bankacılık süreçlerini işletirken, kullanıcı hatalarının ortadan kalkması ile işlemlerini güvenle gerçekleştirebilmekteler. E-GÜVEN’in İmzala-Gönder ürünü ile yapılan entegrasyon sonrasında da, müşterilerimizin kademeli onay süreçlerinin de en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi sağlanacaktır” açıklamasında bulundu.

ConnectSplash

Comments are closed.