Enuygun.com Seyahat Blogger’larıyla Buluştu - F5 İletişim Yönetimi - PR Ajansı
57416
post-template-default,single,single-post,postid-57416,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Enuygun.com Seyahat Blogger’larıyla Buluştu

Enuygun.com Seyahat Blogger’larıyla Buluştu

Uçakla seyahat eden veya seyahatini uygun fiyatlı uçak bileti ile yapmak isteyenlerin tercihi olan Enuygun.com’un dijital iletişim çalışmalarına da F5 İletişim Yönetimi olarak katkı sağlıyoruz. Bu kapsamda, gezi-seyahat bloggerları ile Enuygun yöneticilerini bir araya getirdiğimiz özel bir etkinlik gerçekleştirdik.

Etkinliğimizde, bir diğer iş ortağımız olan Gelecekhane’nin Kurucusu Halil Aksu, seyahatin ulaşım ve teknoloji yönünün gelecekte nasıl bir değişim geçireceğini aktarırken; Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol da markanın insanların hayatına daha fazla değer katmayı hedefleyen gelişim sürecini örneklerle paylaşıp, blogger’larla fikir alışverişinde bulundu. Le Meridien İstanbul Etiler L’Eclipse Bar/Teracce’da düzenlediğimiz etkinlik oldukça verimli ve keyifli geçti.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail