f5

Ajans Başkanımız Murat Demirok’un Mesajı

Geç Olsun Güç Olmasın!

Bugüne kadar neden F5 ile tanışmamışız? diye sizi düşündürtecek, işte o hep aradığınız ajansın web sitesinde şu an misafirsiniz… Biz de bu ziyaretinizle başlayacak uzun soluklu iş birliği için Geç Olsun Güç Olmasın! diyerek sizinle güzel bir iletişim ortaklığı yapmayı arzu eden tarafız.

 

HAKKIMIZDA

F5 İletişim Yönetimi

İletişim çalışmalarında sizi farklılaştıracak bakış açıları… Çok yönlü ve pratik iletişim yeteneği… Güven veren ve saygın bir rehber… Adeta sizin parçanız olan proaktif ve başarı odaklı bir danışman ekibi…

İletişim çalışmalarına başlamak için doğru zamanın geldiğine inanıyor veya iletişimde kan değişikliğine ihtiyaç duyuyorsanız bizce doğru yerdesiniz. Başarıya giden yolda sizlere hem iyi bir rehber hem de mükemmel bir yol arkadaşı olmaya hazırız.

F5 İletişim Yönetimi bu yolda, dünyanın 80 ülkesinde hizmet veren iletişim ajansı LEWIS’in Türkiye’deki stratejik ortağı olarak global standartlarda danışmanlık hizmeti sunuyor.

F5 İletişim Yönetimi

Kısaca Biz

F5 İletişim Yönetimi olarak iletişim alanında hedeflenen başarıya; doğru belirlenmiş bir strateji, sürdürülebilir bir planlama ve etkin bir yönetim anlayışı ile ulaşılabileceğine inanıyoruz. Biz başarıyı ise şöyle tanımlıyoruz: “Başarı bizce bir süreçtir. Cesaret, tutku ve zekayla beslenir”. Bu doğrultuda da her daim yenilenmenin ve dinamizmin önemine inanıyoruz. Genç bir ajans olduğumuz kadar sektörümüzde oldukça tecrübeliyiz ve deneyimli danışman kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Çalıştığımız şirket ve markalara “İletişimde yenilenin ve farklılaşarak daha başarılı olun” diyoruz. İletişim çalışmalarının verimliliğe dönüşmesi için alanında kendini kanıtlamış uzmanların var olduğu bir yapıda butik anlayışla danışmanlık ve hizmet sunabilmenin önemine inanıyoruz. Sizin başarınız bizim başarımız diyoruz ve çalıştığımız tüm markaları içselleştiriyor ve sahipleniyoruz. Kraldan fazla kralcı değiliz ama gerçek başarı için bazen kral bazen de halk oluyoruz…

F5 İletişim Yönetimi olarak, PR ajansları, event şirketleri ve dijital ajansların oluşturduğu iletişim çözümleri sektöründe 360 derece iletişimi benimsiyoruz. Bu bağlamda PR, Digital ve Event yapılanmamızla etkin ve etkili iletişim hizmetlerini sunmayı sürdürüyoruz. Her markanın ayrı bir geçmişi, kültürü ve marka değeri olduğunu biliyoruz ve bu bakış açısıyla her markamıza özel strateji ve taktikler geliştiriyoruz. Bu yaratıcı ve keyifli dünyaya her zaman bekleriz!