Havalar Isınıyor, Türkiye Yaza Hazırlanıyor!

Mevsimler değiştikçe günlük hayattaki öncelikler ve ihtiyaçlar da değişiyor. Hem mevsim geçişlerinin ortaya çıkardığı sonuçlar hem de yaşam alanlarımızda daha keyifli ve konforlu yaşamak için yapmak istediğimiz değişiklikler sebebiyle çok sayıda hizmete ihtiyaç duyuyoruz. Online ev hizmetleri alanında lider olan Armut, ısınan havalar ve yazın yaklaşmasıyla birlikte son günlerde Türk halkının farklı alanlardaki hizmet taleplerinde yüksek oranda artışlar yaşandığına dikkat çekiyor. Özellikle ısınan havalar ile birlikte son haftalarda sineklik yapımı, bahçe düzenlemesi, çim-ağaç-çiçek dikme, havuz yapımı ve bakımı ile haşere ilaçlama taleplerinde % 136’lara varan bir artış yaşandığını görülüyor.

Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşması farklı hizmet ihtiyaçlarını da beraberinde getiriyor. Ev hizmetleri alanında milyonlarca kişinin çözüm noktası olan Armut, ısınan havalar ve yaz mevsiminin yaklaşması ile sineklik yapımı (%135), bahçe düzenlemesi (%136), çim-ağaç- çiçek dikme (%81), havuz yapımı ve bakımı (%53) ile haşere ilaçlama (%48) taleplerinde önemli artışlar yaşandığını açıkladı.

İstanbul İlk Sırada, Yazlıkların Çok Olduğu İllerde Talepler Artıyor…

Türkiye genelinde en yoğun hizmet talebinde bulunan iller arasında ise İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya öne çıkıyor. Armut yetkilileri, son dönemde en fazla talep artışının yaşanan kategorilerde İstanbul’un ilk sırayı aldığını belirtirken, ayrıca yazlık evlerin sayıca fazla olduğu İzmir, Antalya, Bursa gibi şehirlerde de ilginin yüksek olduğuna dikkat çekti.

Sineklik, bahçe düzenlemesi, çim- ağaç- çiçek dikme, havuz yapımı ve bakımı ve haşere ilaçlama dahil olmak üzere 2000’i aşkın kategoride 130 bini aşkın hizmet verene ulaşmak ve hızlı, güvenilir biçimde hizmet almak için Armut’a web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden 7/24 erişilebiliyor.

Tags: No tags

Comments are closed.