iPad mini’yi Pisa Kulesi’ne Yaslayın!

Ozaki’nin iPad mini için hazırladığı Pisa Kulesi gibi İtalya’nın ikonik yapılarıyla süslenmiş kılıfı elmasepeti.com’da…

Apple’ın büyük ilgi gören yeni tableti iPad mini için Ozaki’nin hazırladığı özel kılıflar elmasepeti.com’da kullanıcıların beğenisine sunuldu. İtalya temasıyla tasarlanan Ozaki O!Coat Travel Rome, yüksek kaliteli malzemesi ve iPad mini’nin stand modunda devrilmesini önleyen özel ‘’Y’’ tasarımıyla şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

elmasepeti.com, satışa sunduğu iPad mini için zengin aksesuar seçeneklerini de kullanıcılarla buluşturuyor.  Tek elle tutmaya olanak sağlayan boyutları, uygun fiyatı ve şık tasarımıyla kategorisinde kendine ayrı bir yer edinen iPad mini şık ve fonksiyonel kılıflarıyla da dikkat çekiyor.

Ozaki’nin kılıf ürünleri arasında en çok dikkat çeken model Ozaki O!Coat Travel Rome. Yüksek kaliteli, sert bir malzemeden üretilen bu kılıf iPad mini’nizi her tür darbeden korumak üzere tasarlanmıştır.

elmasepeti.com’da teknoloji severlerin beğenisine sunulan Ozaki iPad Mini kılıflarının tek özelliği tasarımı değil. Ozaki tarafından geliştirilen ‘’Y’’ biçimli katlama yöntemi, iPad Mini için bir stand görevi görüyor ve oyun oynarken bile devrilmemesini sağlıyor. Üzerinde Pisa Kulesi gibi İtalya’nın ikonik yapılarının resimlerinin bulunduğu katlanan bölüm, açıldığında yeniden iPad mini’nin ekranını koruyan bir kapağa dönüşüyor. Tüm Ozaki iPad mini kılıfları standart olarak ‘’Otomatik uyku/uyandırma modu’’ özelliğine de sahip.

İtalya temalı iPad mini kılıflarına ek olarak tasarımında Paris, Londra gibi şehirlerin tema olarak kullanıldığı kılıflar da mevcut. İsteyenler minimalist çizgilere ve canlı renklere sahip Ozaki O!Coat kılıfları tercih edebileceği gibi eski bir kitap görünümüne sahip retro kılıflar da iPad mini kullanıcılarını bekliyor.

Ozaki iPad mini kılıfları ve çok sayıda teknolojik aksesuara elmasepeti.com’dan ulaşılabiliyor.

Ozaki-Roma

Comments are closed.