iyzico_basın-lansmanı

iyzi Payments’ın iyzico lansmanını gerçekleştirdik

F5 İletişim Danışmanlığı ailesi olarak doğru referanslarla aylar önce yolumuzun kesiştiği ve hem profesyonellik hem de insani değerler çerçevesinde çok iyi bir iletişim yakaladığımız iyzi Payments ekibi ile önemli bir lansman gerçekleştirdik. İstanbul’da Boğaz manzarası eşliğinde güzel bir öğle yemeğiyle başlayan ve ardından kısa bir sunum ve bir de demonun yapıldığı basın lansmanında, iyzico çözümünü Türkiye e-ticaret pazarına tanıtmanın önemli bir adımını atmış olduk. iyzico lansmanı kadar bizi mutlu eden diğer bir sebep de; uzun yıllardır birlikte sektörün cefasını çekip dönem dönem de sefasını sürdüğümüz gazeteci dostlarımızla bir arada olmak ve sohbet edebilmekti.

Avrupa’da yetişmiş ve daha önce Firstdata, ClickandBuy, Klarna gibi global şirketlerde yöneticilik yapmış iki iş profesyoneli olan Barbaros Özbugutu (CEO) ve Tahsin Isin (CTO) tarafından 2012 yılında İstanbul’da kurulan iyzi Payments, iyzico ödeme sistemi yönetim platformu ile yeni kurulan e-ticaret platformlarına ‘kopyala-yapıştır’ yöntemiyle 5 dakika içinde ödeme altyapısı kurabilme ve  48 saatte satışa başlama imkanı sağlıyor. E-ödeme alanında dünyanın kabul ettiği en üst düzey güvenlik standardı PCI-DSS sertifikasına sahip olan iyzico, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu güvenli alışveriş ortamını da sunuyor. Önümüzdeki dönemde de işini geliştirmek isteyen veya daha büyük ölçekli e-ticaret şirketlerine özel 2 ürünü de beraber pazara duyuracağız.

E-ticaret kapsamında ödeme sistemleri yönetimi alanında Türkiye pazarında olmayan bir kategoriyi yaratıp bu alanı sektöre ve Türkiye’ye anlatacağı süreçte iyzi Payments ekibine bir rehber ve yol arkadaşı olmak da bizleri ayrıca gururlandırıyor. İnsanın her daim odağında ve değerli olduğu nice başarılı çalışmalarda haberleşmek dileğiyle…

F5 İletişim Danışmanlığı

iyzico_basın lansmanı

Comments are closed.