Kingston CES 2019’da Yeni Ürünlerini Sergileyecek

Etkinlikte Kingston’ın İstemcileri, Veri Merkezleri ve Kurumlar İçin Yeni Nesil SSD Çözümleri ve Gömülü Çözüm Örnekleri Gösterilecek

 

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında dünya lideri Kingston Technology Company Inc.’in flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc. tüketicilere ve kurumsal müşterilere yönelik yeni ürünlerini CES® 2019’da paylaşacak. 30 yılı aşkın süredir sektör lideri, yüksek performanslı, güvenilir ve tutarlı ürünler sunan Kingston bu yıl da geleneğini sürdürecek.

 

Kingston’ın CES 2019 Fuarında sergileyeceği ürünler ve çözümler ise şöyle:

  • Her düzeyden tüketiciye olağanüstü hız ve yüksek performans sağlayan yeni nesil dört kanal NVMe M.2 SSD’ler
  • Şirketin pek görülmeyen bir yüzü olan, günlük yaşamımızda kullandığımız gömülü güç ürünleri çözümleri.
  • Güvenlik ve araç kameraları gibi cihazlar için dayanıklı microSD kartlar
  • Yeni U.2 NVMe SSD’ler ve RAID 0 yapılandırmasıyla gelen veri merkezi sınıfı SATA SSD’lerle donatılmış 8K video düzenleme istasyonu. Kingston son yıllarda, içerik yakalama ve post prodüksiyon alanlarında Hollywood sinema endüstrisiyle birlikte çalışıyor. Fuarda, stüdyoların kullandığı bazı araçlar da gösterilecek:
    • SATA SSD’lerden 5 kata kadar daha yüksek performans sunan DC1000M NVMe U.2 SSD, Kingston’ın U.2 biçimli ilk SSD’si olacak. 2. Kademe Bulut hizmet sağlayıcılarına yönelik yeni nesil yüksek performanslı NVMe sunucuları ve depolama dizileri tasarlayan sistem entegratörleri ve OEM veya markasız sunucu platformları kullanan hosting şirketleri için bu ürün mükemmel bir çözüm sunuyor.
    • Data Center 500R (DC500R) ve Data Center 500M (DC500M) SATA SSD’ler. DC500R, okuma odaklı iş yükleri için optimize edildi. DC500M ise hem okuma hem de yazma içeren iş yüklerine göre geliştirildi. Her iki sürücü de dünyanın iş yükü gereksinimlerinin yüzde 80’ini karşılayan dayanıklılık düzeyine sahip. Ürünlerin giriş çıkış ve gecikme konularında tutarlı olmasını ve nasıl performans göstereceklerinin öngörülebilmesini sağlamak için tasarımda ana kriter olarak Quality of Service (QoS) kullanılıyor.

 

“Gelecekteki ürünlerimizi paylaşmak için bir kez daha CES fuarında yer almaktan gurur duyuyoruz.” diyen Kingston Pazarlama Direktörü Craig Tilmont sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bu fuarda sergileyeceğimiz SSD’ler, şifreli USB’ler, flash bellekler ve gömülü çözümlerimizle ziyaretçilerimize sağlam ve yüksek performanslı ürünler sunmaya ne kadar kararlı olduğumuzu göstermeyi umuyoruz. İhtiyaçlar değiştikçe, tüketicilerden kurumlara kadar tüm müşterilerimize bu ihtiyaçları karşılayan ürünlerle destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Tags: No tags

Comments are closed.