Kingston Technology HyperX Beast’i Pazara Sundu

 • Yeni ve Etkileyici Isısavar Tasarımı
 • HyperX Ailesinde Çok Geniş Kapasiteli ve Yüksek Performanslı Bellekler
 • Intel XMP’ye Hazır

 

Fountain Valley, CA 14 Kasım, 2012 – Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology Company Inc., HyperX ürün serisinin en son modeli HyperX® Beast’i duyurdu.  Bu ürün de yüksek performansı, geniş kapasitesi ve Intel XMP uyumuyla kendisinden söz ettirecek. Göz alıcı ve şaşırtıcı ısısavar (heat spreader) tasarımı ile HyperX Beast, oyun tutkunlarını, PC söküp takmayı sevenleri, yenilikçi tasarımlar ile kendi donanım tarzlarını yaratanları ve overclock meraklılarını hedefliyor.

Predator ailesinin bir üyesi olan HyperX Beast, Kingston’ın performans arayışındaki kullanıcılarına tavsiye ettiği en önemli bellek serisi olarak öne çıkıyor. HyperX Beast, maksimum performans arayışındaki uygulamalara cevap veren ve 2400 MHz’e kadar hızlı işlemci frekanslarını destekleyen ürün kitleri şeklinde sunuluyor. 8 – 64 GB kapasitelerle sunulan bu bellek serisi, HyperX bellek ailesi içinde, özellikle ısısavar tasarımı ve rengiyle farklılığı ve karakteriyle kendisini gösteriyor.  Üçüncü nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcileriyle çalışacak şekilde tasarlanan bu bellek AMD’nin en yeni A-serisi işlemcileriyle de uyumlu çalışmak için  üretilecek. Intel XMP teknolojisini kullanabilmesi ise HyperX Beast’in önemli bir avantajı olarak öne çıkıyor. Böylece kullanıcılar, Kingston mühendisleri tarafından ön-ayarları yapılmış hız profillerinden birini seçerek kendileri için en uygun performans optimizasyonunu gerçekleştirebiliyor.

Kingston’ın kıdemli teknoloji müdürü Mark Tekunoff “Yüksek hız seviyelerine çıkabilmek için belleğimizin üretiminde performansı en iyi şekilde değerlendirecek bileşenleri kullandık” diyor. “Adı üstünde Beast (Canavar) bellek modülleri, bugün, pazarda en geniş kapasiteyle en yüksek performansı birlikte sunan benzersiz örneklerdir ve tasarımlarıyla sisteminize muhteşem bir görünüm kazandıracaktır”.

HyperX Beast bellek, ömür boyu garanti ve ücretsiz canlı teknik destek güvencesiyle tüketiciye ulaşıyor. Daha fazla bilgi için www.kingston.com/hyperx adresine göz atabilirsiniz.

Kingston bellek endüstrisinde 25. yılını kutluyor. Şirket, 17 Ekim 1987’de kuruldu ve o günden bu yana bütün dünyada üçüncü parti bellek üreticisi olarak büyümesini sürdürdü. 25. yıldönümü ile ilgili videoya bu adresten erişebilir ve Kingston tarihçesiyle ilgili daha fazla bilgiyi edinebilirsiniz. Ayrıca HyperX bellekler de 10. yılını kutluyor. İlk yüksek performanslı HyperX bellek modülü Kasım 2002 tarihinde pazara sunulmuştu.

Kingston HyperX Beast Özellikleri

 • Kapasiteler: 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB (ikili, dörtlü ve sekizli kitler halinde)
 • Frekans (hız):1600 MHZ-2400 MHz
 • CAS Gecikme: CL9, CL10, CL11
 • Voltaj: 1.5 v -1.65 v dengeli overclocking işlemi sırasında voltaj
 • XMP Uyumlu: Intel’in Extreme Memory Profile’ı kullanılırken elde edilen yüksek performanslı frekanslar, zamanlamalar ve voltajlar.
 • Uyumluluk: xP55, H67, P67, Z68, H61 (AG), X79 ve Z77 Intel yongaları ile A75, A87, A88, A89, A78, ve E35 (Fusion) AMD yongasetleri ile birlikte çalışmaları için tasarlandı.
 • Güvenilirlik: Yüzde 100 test edildi.
 • Garantisi: Ömür boyu garanti, ücretsiz teknik destek.

 

Comments are closed.