Kingston, Yeni KC300 SSD’sini Gururla Sunar

Özelleştirilebilme fonksiyonuna sahip yeni KC300 SSD modeli, kurumların SSD’lerini yönetebilmesine olanak sağlıyor.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’e bağlı olan Kingston Digital, SSDNow KC300 SSD’sinin, sürücüsünün kurumlar tarafından yönetilebildiği yeni modelini duyurdu. Kingston’ın yeni KC300 modeli Trusted Computing Group’un (TCG) Opal özelliği ile tam uyumluluk sağlıyor.

TCG Opal 1.0 uyumlu KC300, merkezi yönetim uygulayarak güvenlik politikaları, şifre kurtarma, loglama uyumu, otomatik güncelleme ve kullanıcı oluşturma/silme işlemleri yapmak isteyen firmalar için ideal bir seçenek. Doğuştan kriptolu sürücü, kurumlar için kullanımı kolay, güçlü ve yüksek performans sunan dahili güvenlik vaat ediyor. Yönetime açık SSD, PC için uyumlu WinMagic SecureDoc, Wave Embassy ve McAfee Endpoint Encryption gibi popüler kurumsal yönetim uygulamalarıyla beraber çalışabilmek için tasarlandı.

Kingston SSD Bölüm Müdürü Ariel Perez konuyla ilgili şunları söyledi: “SSD’ler iş dünyasında yaygınlaşmaya başladıkça, kurumsal müşterilerimizden iş planları kapsamında sürücülerini yönetmek istedikleri yönünde talepler alıyoruz. En çok satan SSD modellerimizden KC300’ün, kurumsal yazılımlara destek vererek firmalara esneklik sağlayacak ve iş verilerinin güvenliği konusunda içlerini rahat ettirecek yeni modelini duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

TGB Opal uyumlu Kingston KC300, 60GB, 120GB ve 240GB depolama seçenekleriyle geliyor ve 3 yıl garanti desteği sunuyor.

Daha fazla bilgi için http://www.kingston.com/tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TCG Opal 1.0: Trusted Computing Group (TCG) girişimi tarafından geliştirilen Opal, sunucu tarafından depolama birimlerini kontrol edip yönetme imkanı sunan kapsamlı mimariye sahip bir sertifikasyondur.

WinMagic:

· Sunucu – SecureDoc Enterprise Server 6.2.0.179
· Alıcı – SecureDoc Control Center 6.2.0.179

Wave Embassy:

· Sunucu – Embassy Remote Administration Server 2.9.5.108
· Alıcı – Embassy Security Center 2.10.2.135

McAfee:

· Sunucu – ePolicy Orchestrator 5.0.1
· Alıcı – Endpoint Encryption for PC 7.0

Sosyal Medyada Kingston:

Facebook: https://www.facebook.com/KingstonTurkiye

Twitter: https://twitter.com/Kingston_TR

KC300_01

Comments are closed.