Kingston’dan Fotoğraf Tutkunlarına Ultra Hızlı SD Kart

Yaz geliyor, fotoğraf makineleri çantadan çıkıyor. Şimdi SD kartları doldurma zamanı!

 Havaların ısınmasıyla birlikte fotoğraf makinelerini daha sık kullanmak isteyen kullanıcılar Kingston’un en hızlı hafıza kartını tercih ediyor. 233X hızı, yüksek kapasitesi ve ömür boyu garantisiyle dikkat çeken Kingston Ultimate XX, özellikle profesyonel DSLR kullanıcılarının en iyi dostu olmuş durumda.

Dünyanın saygın ve lider bellek ürünleri üreticisi Kingston Technology, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte fotoğraf meraklılarının ilgisini çeken bir ürün ile raflarda yerini almış durumda . Ultimate XX 233X SD kart özellikle yüksek hız isteyen DSLR ve Dijital Kompakt fotoğraf makinesi kullanıcılarına hitap ediyor.

Fotoğraf makinelerinin son yıllarda yaşadığı hızlı gelişim dosya boyutlarını da etkilemeye devam ediyor. Dolayısıyla yeni nesil fotoğraf makineleriyle birlikte hızlı SD kartların kullanılması kritik öneme sahip. Hızlı bir SD kart dosyaların daha hızlı yazılmasını ve yaz tatiliniz esnasında hiç bir kareyi kaçırmamanızı sağlayacak.

Kingston’ın SD kart ailesinde en hızlı model olan Ultimate XX 233X, yaz aylarında  yüksek megapiksel değerine sahip, kaliteli fotoğraf ve videolar çekmek isteyen kullanıcıların aradığı hızı sunuyor. Standart Class 10 kartlara göre 2 kata kadar daha hızlı olan UltimateXX 233X, 60 MB/sn okuma ve 35MB/sn yazma hızlarıyla profesyoneller kullanıcıların da tercihi konumunda.

Aynı zamanda yüksek kapasite ihtiyacını da karşılayan Kingston UltimateXX 233X, 16 ve 32GB’lık seçenekleriyle satılıyor. Ömür boyu garantisi sayesinde Kingston UltimateXX 233X, sizi asla yarı yolda bırakmaz!

Kingston SDHC_UltimateXX

Comments are closed.