Kingston’ın Yenilikçi Ürünü MobiLite Wireless’ın İkinci Nesli Çok Daha Yetenekli

Kingston, ikinci nesil taşınabilir medya oynatıcısı ve harici şarj cihazı MobileLite Wireless’ı duyurdu. Bir öncekine kıyasla daha uzun batarya ömrü ve 3G dongle desteği özelliğiyle gelen MobileLite Wireless G2, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en büyük yardımcısı olacak.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin Flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., yeni MobileLite Wireless G2 ürününü duyurdu. Bu ayın sonlarına doğru sevkiyatına başlanacak olan MobileLite Wireless G2, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının harici depolama alanı elde etmesine, depolama alanındaki içeriklerini okutabilmesine ve başka kullanıcılarla paylaşılabilmesine olanak sağlıyor. Sahip olduğu 4640mAh 3.8v’luk batarya ile mobil cihazları şarj etmek için de kullanılabilen ultra taşınabilir MobileLiteWireless G2, Ethernet yuvası ile kablosuz İnternet dağıtmak amaçlı Wi-Fi köprüsü olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca USB yuvası ile 3G dongle desteği de veriyor.

Kingston MobileLite Wireless G2, mobil cihazında daha fazla depolama ihtiyacı duyanlar için en iyi çözümü sunuyor.  Mobil cihazında daha fazla yer açmak isteyen kullanıcılar, akıllı telefon veya tabletlerindeki dosyaları silmek yerine, fotoğraflarını, filmlerini ya da müziklerini kablosuz olarak USB sürücülerine ya da Flash kartlarına atabiliyorlar. Fotoğrafları, videoları ve müzikleri başka kullanıcılara aktarabilmesi ve paylaşabilmesiyle eğlence ya da gezi esnasında kullanmak için mükemmel bir cihaz. Ek olarak fotoğraflar ve videolar, herhangi bir PC’ye bağlama ihtiyacı gerekmeksizin direkt olarak sosyal medya platformları ile paylaşılabiliyor.

Sürekli hareket halindeki kullanıcılar, MobileLite Wireless G2’nin en çok şarj edebilme ve hazır Ethernet özelliklerine bayılacaklar. Tam şarj halindeki MobileLite Wireless G2, ortalama bir akıllı telefonu iki kez1 şarj edebiliyor. Kullanıcıların her daim İnternete bağlı kalabilmesini sağlamak amaçlı, 3G kablosuz İnternet dongle’ı ile direkt bağlantı destekliyor. Ayrıca sahip olduğu Ethernet bağlantı yuvası sayesinde taşınabilir bir kablosuz İnternet dağıtıcı olarak ya da paylaşımlı ağ sürücüsü (NAS) olarak da kullanılabilir.

Kingston’ın Flash bellek İşletme Müdürü Andrew Ewing konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “MobileLite Wireless G2, arkadaşlarınızla ya da ailenizle fotoğraf, film, müzik ve dosya paylaşabilmek için harika bir cihaz. Akıllı telefon ve tabletinizi sürekli şarjlı tutabilmek ya da uzun yolculuklarda çocuklarınızın sürekli eğlenebilmesini sağlayabilmek için kesintisiz batarya süresini 13 saate kadar çıkardık.”

Efsanevi Kingston güvenirliği ve 2 yıllık garanti kapsamı ile desteklenen MobileLite Wireless G2 ile ilgili daha fazla bilgi almak www.kingston.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kingston MobileLite Wireless G2 Bilgileri ve Teknik Özellikleri:

·         İçeriklerinizi Flash karta ya da USB sürücüsüne boşaltın

·         Fotoğraflarınızı sevdiğiniz sosyal medya platformlarında paylaşın

·         İçeriklerinizi aynı anda birden fazla cihazda oynatın

·         Tam şarj halinde akıllı telefonunuzu iki defaya kadar şarj eder1

·         SD/SDHC/SDXC ve microSD/SDHC/SDXC destekler

·         Standart USB sürücülerini destekler

·         Direkt bağlantı kurabilmek için 3G dongle desteği verir 2

·         Kablosuz İnternet dağıtabilmek için Ethernet yuvasına sahiptir

·         Depolama için Yuvalar: USB ve SD — SD, SDHC, SDXC ve microSD/microSDHC/microSDXC (dahili adaptörü ile birlikte) destekler

·         Desteklenen Dosya Sistemleri: FAT, FAT32, NTFS, exFAT

·         Ebatlar: 129,14mm x 79,09mm x 19,28mm

·         Ağırlık: 171g

·         Kablosuz Bağlantı Arayüzü: Wireless Security (WPA2) korumalı Wi-Fi 802.11g/n

·         WLAN Ethernet Yuvası: Mobil kablosuz dağıtıcı görevi görür

·         Şarj Edilebilir Batarya: 13 saate kadar kesintisiz kullanım; dahili Li-ion 4640 mAh 3.8v batarya

·         Yerel Depolama3MobileLite Wireless uygulaması ile dosyalarınızı kablosuz aktarın

·         Kamera Kaydırma Desteği3: Yer açmak için mobil cihazınızdaki fotoğrafları MobileLite Wireless’a aktarın

·         Kablo: USB’den micro USB kablosu dahildir

·         Çalışma Sıcaklığı: 0 ila 40°C

·         Depolama Sıcaklığı: -10 ila 45°C

·         Garanti: 2 yıl

·         Kişiselleştirilebilir Cihaz Adı: (SSID) Birden fazla APN/Key mevcut olduğunda, Wi-Fi öncelik listesi seçilebilir.

·         Dosya Desteği4:  MobileLite Wireless her dosya tipini depolayabilir. Oynatmak ve görüntülemekse mobil cihazın desteklediği dosyalara bağlıdır.

·         Genel Dosya Formatı Desteği4:

§ Ses: MP3, WAV

§ Video5: m4V, mp4 (H. 264 video codec)

§ Görüntü: jpg, tif

§ Doküman: pdf

iPhone 5 kullanılarak yapılan testlere dayalıdır.  Batarya süresi, kullanıma ve uygulama fonksiyonlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bataryası değiştirilebilir değildir.

2 Operatör tarafından 3G servisi gereklidir. 3G dongle desteği operatör tarafından sınırlandırılmış olabilir.

3 MobileLite Wireless uygulaması gerektirir.

4 Desteklenen tüm dosyaları öğrenmek için lütfen mobil cihazınızın kullanıcı kitapçığını kontrol edin.

5 Video desteği Android ve Kindle Fire için 2GB ile sınırlıdır.

 

Sosyal Medyada Kingston:

Facebook: https://www.facebook.com/KingstonTurkiye

Twitter: https://twitter.com/Kingston_TR

 

Kingston Technology Company, Inc.  hakkında

Kingston Technology Company, Inc. dünyanın en büyük ve lider bağımsız bellek ürünleri üreticisidir. Kingston, masaüstü ve taşınabilir bilgisayar sistemleri, sunucular, yazıcılar için bellek ürünleri; PDA’ler, mobil telefonlar, dijital kameralar ve MP3 çalarlar için Flash bellek ürünleri tasarlar, üretir ve dağıtımını gerçekleştirir. ABD, Kaliforniya, Tayvan ve Çin’de üretim tesislerine sahip olan Kingston, ABD, Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye, Ukrayna, Avustralya, Hindistan, Tayvan, Çin ve Latin Amerika’daki satış ofisleri ile küresel ölçekte çalışan iş ortakları ve şirketlerinden oluşan büyük bir iş ağına sahiptir. Daha fazla bilgi için www.kingston.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
    
    
  

Comments are closed.