Küçüklere Karne Hediyesi 6 Süper Kahraman!

Son dönemin en beğenilen animasyon filmi 6 Süper Kahraman’ın (Big Hero 6) oyuncakları, karnelerini alan minikleri bekliyor! 10 ile 28 cm arasında değişen ebatlarıyla 6 Süper Kahraman filminin figürleri, 34,90 TL’den başlayan fiyatlarla tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve adoreoyuncak.com online mağazasında yerini aldı.

Karne döneminin gelişiyle birlikte küçük çocuklara hediye alma telaşı da başladı. Son dönemde sinemalarda fırtınalar estiren 6 Süper Kahraman filminin oyuncakları, 10 ile 28 cm arasında değişen boyutlarıyla küçükleri heyecan dolu bir maceraya davet ediyor.

Bu eşsiz filmin figürleri, tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve Adoreoyuncak.com online mağazasında, 34,90 – 159,90 fiyat aralığıyla karne döneminin keyfini doyasıya yaşamak isteyen küçükler için raflarda yer aldı.

Adore Oyuncak Hakkında:

Adore Oyuncak 1996’dan bugüne çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere hizmet veriyor. Müşterilerini dünyanın en ünlü eğitici oyuncaklarıyla buluşturan marka, her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye’deki tek satış temsilcisi. LEGO, TOMY, Rainbow (Winx Club, Poppixie), Ravensburger, Revell, Bandai (Ben 10, Harumika ve Tamagotchi) ve Epoch (Sylvanian Families) ile hem çocuk gelişimine onları eğlendirirken katkı sağlıyor hem de çalışanlarına kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünya sunuyor.

    
  

Comments are closed.