LinkPlus, “Oracle Mükemmellik Ödülleri” Kapsamında Yılın Uzmanlaşmış İş Ortağı Ödülünü Kazandı

Oracle, Ekim Ayında San Francisco’da gerçekleşen Oracle OpenWorld etkinliğinde LinkPlusa 2018 “Oracle Mükemmellik Ödülleri” kapsamında Yılın Global Uzmanlaşmış İş Ortağı Ödülü”nü verdi.

 

“Oracle Mükemmellik Ödülleri” kapsamında verilen “Yılın Global Uzmanlaşmış İş Ortağı Ödülü” Oracle’ın mali yılında iş ortağı çeşitliliği, işlem hacminin artması ve bulut (Oracle Cloud at Customer) çözümleriyle müşteri başarısına yön vermesi noktalarında gösterilen olağanüstü çabayı tasdikliyor. Bu ödül; satış, pazarlama, çözüm geliştirme ve müşteri memnuniyeti alanlarında mükemmellikle birlikte yenilikçi çözümler ve başarılar sunmaya kendisini adamış, olağanüstü başarılı uzman iş ortaklarına veriliyor.

 

Oracle PartnerNetwork (OPN), iş ortaklarına çalışmalarını hızlandırma ve genişletme fırsatları veriyor ve müşterilerini bulut yolculuklarında destekleyen tecrübeli ve başarılı iş ortaklarını öne çıkartıyor.

 

LinkPlus, Oracle PartnerNetwork’ün (OPN) Platinum seviye üyesi olarak Oracle ürünlerini baz alan üstün ve yenilikçi bir çözüm sunan LinkPlus bu sayede Yılın Uzmanlaşmış İş Ortağı kategorisinde 2018 Oracle Mükemmellik Ödülü’nü aldı. LinkPlus, Müşterileri için değer yaratmak ve yeni iş potansiyelleri oluşturmak amacıyla Oracle ürünlerini ve teknolojisini kullanan Oracle PartnerNetwork (OPN) üyelerini yenilikçi olmaya teşvik ediyor.

 

1995’ten beri Oracle’ın Türkiye’deki distribütörü olan LinkPlus, yıllık analize göre geçtiğimiz yıllarda özellikle Oracle Müşteride Bulut (Oracle Cloud at Customer) çözümlerini, iş ortağı sayısını ve Oracle Bulut işlerini hızla büyüttü. LinkPlus ayrıca teknik uzmanlık, pazarlama, Oracle eğitimleri, demo ürünleri ve uçtan uca Oracle ürünleri hakkında sektörel bilgi birikimiyle de öne çıkıyor.  LinkPlus, “Oracle Cloud Center of Excellence” merkezine ev sahipliği yaparak Oracle iş ortağı ekosistemini önemli ölçüde genişletmesiyle de dikkat çekiyor.

 

LinkPlus Genel Müdürü Cem Borhan; “Türkiye BT sektörü hızlı adımlarla buluta geçiyor. LinkPlus olarak iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bulut yolculuklarında destek olmak bizim öncelikli hedefimiz. Biz gelişmekte olan ülkeler arasında yer alıp teknolojiye liderlik ederek bu ödüle layık görülmekten dolayı büyük onur duyuyoruz. Tüm dünyada kabul gören bu ödülün hem Oracle’a hem de LinkPlus’a büyük değer katacağına eminiz.” diyor.

 

“LinkPlus, ortak müşterilerimizin çalışmalarında karşılaştıkları en kritik zorlukları aşan Oracle tabanlı, kanıtlanmış uzmanlaşmış iş ortağı çözümlerimizi sunarken olağanüstü bir inovasyon düzeyine ulaştı.” diyen Oracle EMEA Bölgesi İş Ortakları ve Kanallardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Javier Torres, sözlerini şöyle sürdürüyor: “LinkPlus’ı Yılın Global Uzmanlaşmış İş Ortağı kategorisinde Yıllın Oracle Mükemmellik Ödülü’nü almaya hak kazandığı için tebrik ediyoruz. Bu başarı, onların mükemmellik tutkularının müşterilerine gerçek iş değeri ve sonuçlar getiren Oracle bulut hizmetlerini sunduklarının bir kanıtı.”

Tags: No tags

Comments are closed.