Meyveden yılbaşı hediyesi olur mu?

2013 Yılbaşı hediyeniz teknolojik meyveler olsun

elmasepeti.com, yılbaşında sevdikleri için hem eğlenceli hem de farklı hediyeler arayanlara Fruit Ninja’nın teknolojik meyvelerini öneriyor. Dünyada 300 milyonu aşkın kullanıcının 1,5 trilyondan fazla meyveyi ninja kılıcı ile kestiği fenomen oyun Fruit Ninja’nın birbirinden renkli, eğlenceli meyveleri ve enerjik bombası elmasepeti.com’daki yılbaşı hediyeleri arasında dikkat çekiyor.

Yılbaşında sevdikleri için hediye araştırması yapanları unutmayan elmasepeti.com, orijinal ve iddialı tasarımlara sahip iPhone 5, iPad aksesuarları ile Incase, Grado, Audio-Technica ve Sennheiser gibi çok sayıda dünyaca ünlü kulaklık markasının imzasını taşıyan ürünlerle beraber dikkat çekici farklı hediye alternatifleri de sunuyor.

Halfbrick firmasının lisansı ile resmi olarak sadece Elmasepeti A.Ş. tarafından ülkemize getirilen renk renk iştah açıcı teknolojik peluş meyveler ve anahtarlıklar arasında; yeşil elma, karpuz, çilek, ananas ile oyunda kılıcınızı vurmaktan kaçındığınız her an patlamaya hazır bomba bulunuyor. Peluş ninja meyveleri ayrıca oyunda kesildikleri sırada çıkardıkları sesleri bire bir çıkartırken, bombalar da sahip oldukları patlama efektiyle heyecan yaratıyor.

Yılbaşına ayrı enerji katacak bu eğlenceli ürünlere, KDV dahil 29.90 ile 49.90 TL arasında değişen fiyatlarla www.elmasepeti.com ’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.