PepsiCo Türkiye’nin “Yılın Stajyeri” Yarışması Başladı

PepsiCo Türkiye, iş hayatına hazırlanan üniversiteli gençler için “Yılın Stajyeri” yarışmasını başlattı. Türkiye’nin genç yeteneklerini keşfedip iş hayatına katmayı hedefleyen yarışma, Twitter, Instagram ve Vine gibi sosyal medya araçlarını en iyi ve yaratıcı biçimde kullananları arıyor. Stajyer adayı gençler, www.yilinstajyeri.com sitesinden edinecekleri detaylı bilgiler kapsamında, diledikleri PepsiCo markasını yaratıcılıklarıyla birleştirip #stajabaşvuruyorum hashtag’iyle paylaşacaklar. PepsiCo Türkiye İK ve Kurumsal İletişim departmanları yöneticilerinin oluşturduğu jürinin seçeceği bir kişi, dünyanın en büyük yiyecek-içecek şirketlerinden PepsiCo’nun Kurumsal İletişim Departmanı’nda stajyer sosyal medya uzmanı olmaya hak kazanacak. Yarışmanın detaylarınawww.yilinstajyeri.com web sitesi ve PepsiCo Türkiye’nin  www.facebook.com/PepsiCoTurkiyeadresli Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz. 

PepsiCo Türkiye, sosyal medyayı en iyi ve en yaratıcı kullanan üniversiteli gençleri arıyor! Geçtiğimiz sene ilki yapılan ve yoğun ilgi gören “Yılın Stajyeri” yarışmasının bu yıl da üniversiteli gençler tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor. Türkiye’nin genç sosyal medya yeteneklerini bulmayı hedefleyen PepsiCo Türkiye, yarışma sonunda kazanan kişiye Kurumsal İletişim Departmanı’nda, PepsiCo “GO” Staj Programı kapsamında, 2 aylık süreç için stajyer sosyal medya uzmanı koltuğunu verecek. Stajyer olmaya hak kazanan ve bu süreçte başarılı bir performans sergileyen aday, daha sonra PepsiCo Türkiye’de kariyerine devam etme şansını da yakalayabilecek.

“Yılın Stajyeri” yarışması hakkında detaylı bilgiler, www.yilinstajyeri.com sitesi üzerinden alınabilecek.. Stajyer adayı üniversiteli gençler, 11 Haziran tarihine kadar diledikleri PepsiCo markasını yaratıcılıklarıyla birleştirip ilgili sosyal medya hesaplarından #stajabaşvuruyorum hashtag’iyle paylaşacaklar. Başarılı olmayı benimsemiş, kazanma arzusuyla kendini ve çevresini bir adım öteye götürmeyi hedefleyen tüm üniversiteli genç yeteneklere açık olan “Yılın Stajyeri” yarışmasında gençler, Twitter, Instagram ve Vine gibi sosyal medya hesaplarını yaratıcı biçimde kullanarak en iyi olmaya çalışacak.   

PepsiCo Türkiye Kurumsal İletişim Departmanı’nda staj yapmaya hak kazanacak olan en yetenekli sosyal medya kullanıcısı, staj süresi boyunca kendisine teslim edilecek bir projeyi yönetecek, dünya devi bir şirketin işleyişini görecek ve yiyecek ile içecek fabrikalarını gezerek üretim süreçlerini yerinde görmek de dahil pek çok sürpriz fırsattan yararlanma şansına kavuşacak. 

“Yılın Stajyeri” yarışması hakkında detaylı bilgiye www.yilinstajyeri.com ve www.facebook.com/PepsiCoTurkiyeadreslerinden ulaşabilirsiniz. “Yılın Stajyeri” yarışması ile ilgili videolara aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=egkf_qR5VIM

https://www.youtube.com/watch?v=qn0lXnepD2c

Comments are closed.