PTC Türkiye Pazarında LinkPlus ile Büyüyecek…

Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), Endüstri 4.0, Servis Yaşam Döngüsü Yönetimi, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Artırılmış Gerçeklik (AR) alanlarında çözümler sunan PTC Türkiye’deki büyüme hedeflerinin gerçekleştirmek için LinkPlus’ı seçti. F5 İletişim Yönetimi olarak bu iş birliğini duyurmak üzere düzenlediğimiz etkinlikte LinkPlus Genel Müdürü Cem Borhan ve PTC Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Bilgehan Baykal’ı gazetecilerle bir araya getirdik.

Katma değerli iş modeli anlayışı ile bilgi, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren iş ortaklarıyla çok sayıda sektöre teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunan LinkPlus Genel Müdürü Cem Borhan işbirliği hakkında şöyle konuştu: IoT pazarı hızla gelişmeye ve etkisini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Hızlı teknoloji adaptasyonu, artan güvenlik tehditleri, müşterilerin gelişmiş verimlilik ve düşük toplam maliyet talepleri ve 5G gibi geleceğin teknolojilerinin IoT pazarını daha da ileriye taşımayacağı öngörülüyor. Dolayısıyla bu hızlı dönüşüme hızla uyum sağlayabilenler kazançlı olacak. PTC ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde birçok şirketin bu sürece çok daha kolay adapte olmasına ve global rekabette öne çıkmalarına yardımcı olacağız.

Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), Endüstri 4.0, Servis Yaşam Döngüsü Yönetimi, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Artırılmış Gerçeklik (AR) alanlarında çözümler sunan PTC Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Bilgehan Baykal da şunları söyledi: “PTC olarak 2013 yılından beri yaptığımız yatırımlarla 4. Endüstri devrimini şekillendiriyoruz. IDC, Forrester ve Gartner tarafından pazar lideri olarak belirlenen şirketimiz için Türkiye büyük bir öneme sahip. Bu doğrultuda 2014 itibariyle başladığımız Türkiye’ye yönelik yatırımlarımızı 2017’de Türkiye’deki ilk ofisimizi İstanbul’da açarak pekiştirdik. LinkPlus ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğiyle de çözümlerimizi Türkiye’deki şirketlerle buluşturmaya başladık. LinkPlus’ın uluslararası standartlardaki hizmeti, bilgi birikimi, tecrübesi ile PTC’nin üstün ve yenilikçi teknolojisi birleşince, iş dünyasının sunulan hizmetlere hızla adapte olmasını sağlayacağımıza inanıyoruz. Satıştan hizmete, eğitimden müşteri memnuniyetine kadar olan bütün süreçleri iş ortaklarımızla birlikte tasarlayıp son kullanıcıya sunmayı planlayan vizyonumuzu, katma değerli distribütörümüz LinkPlus ile hayata geçireceğimiz için mutluyuz.”

Tags: No tags

Comments are closed.