Quattro Müzik Festivaliyle Elektronik Müziğe Doyacaksınız

DJ Mag Top 100 sıralamasına ilk kez 87. sıradan giren, ’Tsunami’, ‘Wildfire’, ‘Invincible’ gibi parçalarıyla tüm dünyada listeleri alt üst eden Amerikan DJ/yapımcı Borgeous, Hollandalı prodüksiyon dehası Jordy Dazz, Hollandalı Billy The Kit, Alman Raj Van Dutch’ın sahne alacağı Quattro Müzik Festivali’nin 7 Kasım Cuma günü gerçekleştirilecek ikinci ayağında 9 saat boyunca elektronik müziğe doymanın yolu Biletino.com’dan geçiyor.

Maslak Arena Festival Çadırı’nda yine iddialı bir prodüksiyonla ve Sweet November konseptiyle 9 saatlik elektronik müzik serüveni elektronik müzik severleri bekliyor. Etkinlik girişinde ilişki durumunu belli eden 4 farklı renkteki neon bileklikten birini seçip gece boyu farklı bir atmosferde sosyalleşmenin tadına varacak olan müzik severler elektronik müziğe doyacak.

Pilaka Gezi & Organizasyon tarafından 7 Kasım Cuma günü düzenlenen ikinci Quattro Müzik Festivali’nde Borgeous, Jordy Dazz, Billy The Kit ve Raj Van Dutch yanısıra en yetenekli yerli isimler sahne alacak. Müzikseverlere mükemmel performanslarıyla unutulmaz saatler yaşatacak DJ’leri dinlemek isteyenler için biletler Biletino.com üzerinden satışa sunuldu.

#QuattroMusicFestival
Yer: Maslak Arena Festival Çadırı
Tarih: 07.11.2014, Cuma
Kapı Açılışı: 18:00

Avantajlı Dönem Biletleri
Normal: 40 TL
Sahne Önü: 60 TL

Tags: No tags

Comments are closed.