SAS, Gartner Magic Quadrant’ta Bir Kez Daha Liderler Arasında

SAS, sunduğu yüksek performanslı ve kapsamlı çözümleri ile dünyanın en prestijli değerlendirmeleri arasında yer alan Gartner Magic Quadrant’ta Entegre Pazarlama Yönetimi/Integrated Marketing Management alanında 4. kez “Liderler” arasında yer aldı.

İş analitiği yazılım ve servislerinde dünyanın lider çözüm sağlayıcısı olan SAS, Gartner’ın Magic Quadrant değerlendirmesinin Entegre Pazarlama Yönetimi kategorisinde üst üste dördüncü kez “Liderler” bölümünde yer almayı başardı. Tüm dünya tarafından kabul gören yetkinliği ile vizyoner ürün geliştirme stratejileri sayesinde SAS, bir kez daha alanında liderliğini kanıtladı.

10 yıldır SAS’ın pazarlama çözümlerinin organik büyümesini sağlayan en önemli etkenlerden biri entegre bir çözüm sunuyor olması. Strateji ve operasyonlar, pazarlama analitiği, çok kanallı uygulama ve dijital zeka olarak dört ana bileşenden oluşan SAS Entegre Pazarlama Yönetimi (IMM), bağımsız sektör uzmanları tarafından da lider olarak kabul ediliyor.

Gartner, entegre pazarlama yönetimi alanında lider pozisyonunda yer alan şirketleri şu şeklide tanımlıyor: “Liderler bölümünde yer alan şirketlerin sundukları çözümler, müşterileri tarafından pazarlama faaliyetlerinde pekçok pazarlama rol ve fonksiyonunu destekleyen ana platform olarak kullanılıyor. Bu platformlar entegre pazarlama alanında kapsamlı ve derin işlevler sunuyor. CMO ve pazarlama yöneticilerinin taleplerine uygun, kolay anlaşılır iş modelleri kuruyor.”

SAS bu yıl ayrıca Gartner Magic Quadrant değerlendirmesinde CRM Çok Kanallı Kampanya Yönetimi/CRM Multichannel Campaign Management ve Pazarlama Kaynak Yönetimi/Marketing Resource Management alanlarında da “Liderler” bölümünde yer aldı. SAS bunların yanı sıra 2014’ün üçüncü çeyreğinde The Forrester Wave: Kanallar Arası Kampanya Yönetimi Platformları/Cross-Channel Campaign Management Platform alanında da lider seçildi.

SAS HAKKINDA

SAS, iş analitiği yazılım ve servislerinde dünya lideri ve iş zekası alanında en büyük bağımsız çözüm sağlayıcıdır. SAS, 70000’den fazla kurulumda, yaratıcı çözümleriyle müşterilerinin performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmakta ve daha doğru, hızlı karar vermelerini sağlayarak onlar için değer yaratmaktadır. Kısaca SAS, 1976’dan bu yana dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerini ‘BİLMENİN GÜCÜ’ ile tanıştırmaktadır.

Tags: No tags

Comments are closed.