SAS Türkiye İş Ortakları Ödülleri Sahiplerini Buldu - F5 İletişim Yönetimi - PR Ajansı
57138
post-template-default,single,single-post,postid-57138,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

SAS Türkiye İş Ortakları Ödülleri Sahiplerini Buldu

SAS Türkiye İş Ortakları Ödülleri Sahiplerini Buldu

Son 2 yılda iş hacmini ikiye katlayan SAS Türkiye, SAS Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Riad Gydien ve SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli’nin katıldığı gecede en başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi. 

SAS Türkiye, 5 Mayıs’ta Galata Georges Otel’de gerçekleşen muhteşem gecede iş ortaklarıyla buluştu. Genel Müdür Hakan Erdemli’nin açılış konuşmasıyla başlayan geceye SAS Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Riad Gydien de katıldı.

Yaptığı konuşmada iş ortaklığının SAS için önemine değinen Erdemli, şunları söyledi: “Verinin ve veri analitiğinin öneminin giderek arttığı bir dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla sürekli büyüyen ve gelişme vadeden bir pazardayız. Bu şüphesiz, bizim iş modelimizin vazgeçilmez parçası olan iş ortaklarımız için de çok önemli bir fırsat. 2014 yılında iş ortaklarımızın dahil olduğu proje sayısının artışına baktığımızda %34 gibi çarpıcı bir oran görüyoruz. Pazar büyüyor ve hacmini son 2 yılda 2’ye katlayan SAS Türkiye, iş ortaklarıyla ilerlediği yolda bu büyümeye liderlik ediyor. ”

Gecede ödüllendirilen iş ortakları ve ödül aldıkları kategoriler şu şekilde gerçekleşti:

Cybersoft           : Tümleşik Pazarlama Yönetimi Uçtan Uca Çözüm Satışında En İyi İş Ortağı

Eltemtek            : Kamu Sektörü Satışında En İyi İş Ortağı

Linktera             : Risk ve Uyumluluk Çözümlerinde En İyi İş Ortağı

Maven Partners : Analitik Platform Çözümlerinde En İyi İş Ortağı

Sade Yazılım      : Endüstri Odaklı Çözümlerde En İyi İş Ortağı

SnA                     : Bölgesel İş Geliştirmede En İyi İş Ortağı

SAS HAKKINDA

SAS, iş analitiği yazılım ve servislerinde dünya lideri ve iş zekası alanında en büyük bağımsız çözüm sağlayıcıdır. SAS, 75000’den fazla kurulumda, yaratıcı çözümleriyle müşterilerinin performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmakta ve daha doğru, hızlı karar vermelerini sağlayarak onlar için değer yaratmaktadır. Kısaca SAS, 1976’dan bu yana dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerini ‘BiLMENiN GüCü’ ile tanıştırmaktadır.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail