Skechers Go Walk 3 ile Yaz Tatilinize Rahatlık Katın

Yılın en rahat zamanı olan yaz tatilinde daha da #RahatOl’un diyen Skechers, özel teknolojilerle desteklenmiş yürüyüş ayakkabısı Go Walk 3’ün yeni kadın ve erkek modellerini satışa sundu. Özel taban teknolojileri, esnekliği, hafifliği ve soğutucu etkiye sahip üst yüzeyiyle bu yeni ve renkli Skechers’lar, yılın yorgunluğunu atarken size destek olacak. Skechers Go Walk 3 modellerine KDV dahil 239 TL fiyat etiketiyle tüm Skechers mağazaları, seçkin perakende zincirleri ve www.skechers.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Hayatın her anında #RahatOl’un diyen spor ayakkabı markası Skechers, yaz tatilinde daha fazla rahatlık isteyenlere yeni ve birbirinden renkli Go Walk 3 modellerini öneriyor. Yılın herkes için en rahat zamanı olan yaz tatilinde Skechers Go Walk 3, üstün rahatlığı ve şıklığıyla keyfinize keyif katmayı garanti ediyor.

Skechers’ın yürüyüş ayakkabısı olarak tasarladığı Go Walk 3 modelleri, özel taban teknolojisi Memory Foam ile desteklenmiş topuk kısmı ve tüm iç tabandaki GOMat teknolojisiyle uzun süre ayakta durma ve yürümenin getirdiği rahatsızlığı minimum seviyeye indiriyor. Dış tabanda ekstra esneklik sağlayan GOPillar teknolojisi ayakkabının hafifliğiyle birleşiyor ve ne kadar uzun mesafe yürürseniz yürüyün ayaklarınızda herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmıyor. Ayakkabılarda yaz aylarının en çok aranan özelliklerinden olan nefes alan üst doku özelliği ise Skechers Go Walk 3’te örgü üst yüzeyi ve soğutucu etkiye sahip Performance FitKnit teknolojisiyle kendini gösteriyor.

Yılın yorgunluğunu atacağınız yaz tatilinizi maksimum konforla geçirmenizi sağlayacak Skechers Go Walk 3 modellerine KDV dahil 239 TL fiyat etiketiyle tüm Skechers mağazaları, seçkin perakende zincirleri ve www.skechers.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Skechers hakkında

Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 160’dan fazla ülkede yer alıyor.

    
    
    
    

 

Tags: No tags

Comments are closed.