Skechers ile Bahar Enerjinizi Artırın

Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla trend yaratan spor ayakkabı markası Skechers, Go Run ailesinin en yeni üyesi Go Run 4 ile bahar enerjisini ayaklarınıza getiriyor. Mükemmel tamponlama özelliği, ayağın nefes almasını sağlayan dikişsiz üst yüzeyi, hız için tasarlanmış yenilikçi performans teknolojisiyle Skechers Go Run 4, sizi harekete davet ediyor. Skechers’ın minimalist Go Run 4 modeli kış rehavetini üzerinden atıp bahara hızlı ve taze bir giriş yapmak isteyenlerin ayaklarını yerden kesecek. Skechers Go Run 4’e KDV dahil 349 TL’lik fiyatıyla Skechers mağazaları ve seçkin perakende zincirlerinden ulaşabilirsiniz.

Skechers’ın bahar aylarına hızlı ve enerjik bir giriş yapmanızı sağlayacak Go Run 4 modeli performans ve konforu bir arada sunuyor. Özellikle amatörden profesyonel koşuya geçecek olanlar için ideal bir geçiş ayakkabısı formunda olan Skechers Go Run 4, Go Run serisinin en yeni modeli olmasıyla yeni teknolojileri de beraberinde getiriyor. Tabanındaki Midfoot Strike teknolojisi sayesinde hareket sırasında zemine ilk temasın ayağın ortasıyla yapılmasını sağlıyor.  Bu özellik darbe etkisini azaltmanın yanında diz, bel ve eklemlere binen yükün tüm tabana yayılmasına yardımcı oluyor. Yine tabanında bulunan tamponlama sütunları ile Skechers Go Run 4, daha yumuşak ve uyumlu bir koşu deneyimi sunuyor. Minimalize edilmiş taban yüksekliğiyle ayağı olabilecek en doğal pozisyonda tutan ayakkabı, mükemmel bir esneklikle vücut ile zemin arasındaki iletişimi maksimum seviyeye taşıyor.

Skechers Go Run 4’ün özel iç taban teknolojisi ve tek parça dikişsiz üst yüzeyi ayağın nefes almasını sağlıyor ve koku oluşumunu engelliyor. Baharın canlılığını tüm bedenine yaymak isteyenlere eşsiz konfor ve hareket özgürlüğü sunan Skechers Go Run 4’e KDV dahil 349 TL’lik fiyatıyla Skechers mağazaları ve seçkin perakende zincirlerinden ulaşabilirsiniz.

Skechers hakkında

Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka,  fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 160’dan fazla ülkede yer alıyor.

Tags: No tags

Comments are closed.