Skechers ile Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri Devam Ediyor - F5 İletişim Yönetimi - PR Ajansı
1634
post-template-default,single,single-post,postid-1634,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Skechers ile Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri Devam Ediyor

Skechers ile Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri Devam Ediyor

#RahatOl, Skechers ile Pazar Gününe Hareket Kat!

Spor ayakkabı markası Skechers’ın sağlıklı ve hareketli yaşamın önemine dikkat çeken #RahatOl yaklaşımıyla kurguladığı Skechers Sunday yeni bir yürüyüş rotasıyla devam ediyor. Skechers Sunday yürüyüşlerinin ikincisi, 24 Mayıs Pazar günü saat 12.30’da Caddebostan sahilinden başlayıp Bostancı İskelesi’ne uzanacak. Sevdikleriyle açık havada hem hareketli hem de keyifli bir gün geçirmek isteyenler bu etkinliği kaçırmasın!

Gündelik hayatın her anında hareket halinde olmanın önemine dikkat çeken Skechers’ın #RahatOl yaklaşımıyla başlattığı Skechers Sunday yürüyüşleri yeni rotasıyla devam ediyor. Mayıs ayında başlayan ve yoğun ilgi gören Skechers Sunday etkinliğinin ikincisi, 24 Mayıs Pazar günü İstanbul Anadolu Yakası’nda Caddebostan ile Bostancı sahil şeridinde düzenlenecek. Caddebostan Migros mağazası önünde başlayıp Bostancı İskelesi’nde sona erecek yürüyüşün ardından Bostancı Sahili’nde yapılacak piknik eşliğindeki renkli söyleşiyle etkinlik tamamlanacak.

Skechers, Pazar gününe hareket ve keyif katmak isteyen 7’den 70’e herkesi saat 12.30’da Caddebostan’da başlayacak bu keyifli etkinliğe davet ediyor. Skechers Sunday yürüyüşleri İstanbul’un çeşitli yürüyüş alanlarında düzenlenmeye devam edecek.

    
  

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail