Tasarlanan En Esnek Plazma Kesme Makinesi: Askaynak Invertec PC-210

Kaynak sektörünün lider kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, tüm saha çalışmaları için ideal ve tasarlanan en esnek plazma kesme makinesi olan Invertec PC-210 ile kesim işlerini artık problem olmaktan çıkarıyor. 10 mm’ye kadar düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi farklı yapıdaki malzemeler üzerinde kusursuz kesim yapabilen taşınabilir plazma PC 210, küçük yapısı, 18,5 kg ağırlığı ve dahili hava kompresörü sayesinde her yerde, her zaman kullanılabiliyor. Gelişmiş elektrod ve nozul dizaynına sahip olan Invertec PC-210; sadece 230 V standart tek faz çıkışa ihtiyaç duyuyor. Aynı zamanda dahili bir hava kompresörüne sahip olduğu için pazardaki en esnek plazma kesim makinesi olarak ön plana çıkan ürün; kompakt tasarımı, düşük ağırlığı ve esnekliği ile her yerde ve her zaman tercih edilebiliyor.

Yenilikçi Ar-Ge yaklaşımıyla geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, geliştirdiği en esnek plazma kesme makinesi Invertec PC-210 ile doğru, temiz ve kontrollü bir kesim deneyimi sunuyor. Uygun bir kaynak torcu seçildiği takdirde herhangi bir taşlama işlemine gerek duymayan Invertec PC-210 oldukça kısa sürelerde 10 mm’ye kadar kesim yapılmasına da olanak veriyor. Kompakt tasarıma sahip oluşu ve düşük ağırlığı sayesinde rahatça taşınabilen ve ak-kullan olarak hazır olarak gelen ürün yüksek bir verimlilik sağlıyor. 

Invertec PC-210 sahip olduğu dayanıklı kompresör ve komponentlerle uzun süreli kullanılabiliyor. Sadece 230 V standart tek faz çıkışa ihtiyaç duyduğu için saha çalışmalarında ideal olan bu ürün kullanıcılara kusursuz bir kesim deneyimi yaşatıyor. Daha az ısı girişi özelliği ve düşük bozulma riskiyle de kesim işlemlerinin konsantre bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak veriyor.

Askaynak Invertec PC-210 ve Askaynak’ın tüm yenilikçi ürünleri hakkında bilgi almak için www.askaynak.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Nominal Şebeke Gerilimi: 1 Faz 50/60 Hz

Kesme Akımı:                     25A / 90V (35%) 

                                               20A / 88V (60%)                                                                         

                                               15A / 86V (100%)                               

Kesme Kapasitesi:         10 mm

Kesme Akımı Ayar Aralığı: 10-25 A

Giriş Basıncı:                     6 bar

Ağırlık:                                   18,5 kg

Ölçüler (GxYxD):                  385 x 215 x 480 mm

Bilgi İçin: F5 İletişim Yönetimi / LEWIS+ Partner – 0 216 349 40 43 – ofishalki@f5-pr.com Handan Şahin – 0537 281 53 43 / handansahin@f5-pr.com

Tags: No tags

Comments are closed.