TmaxSoft Global Kanallardan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Moses Mathuram Getirildi

Mathuram, global büyüme ve iş ortaklarıyla birlikte marka oluşturma çalışmalarını yürütecek.

Tüm dünyada bulut, altyapı ve modernizasyon alanlarına yönelik yenilikçi yazılımlar geliştiren TmaxSoft, Moses Mathuram’ın Global Kanallar ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak şirkete katılacağını duyurdu. Yeni oluşturulan bu görevde Mathuram, tüm kanal stratejisi, planları ve piyasaya ürün sürme aşamalarına ek olarak, TmaxSoft’un global ağlarını ve iş ortaklıklarını geliştirmekten sorumlu olacak.

TmaxSoft Global CEO’su ve Başkanı Joshua Yulish, “Moses’i aramıza katmaktan ve büyümemizi hızlandırmak için onun iş ortaklıkları kurma deneyimlerinden yararlanacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Global sistem entergratörleri (GSI), orijinal ekipman üreticileri (OEM), bağımsız yazılım sağlayıcıları (ISV), katma değerli satıcılar (VAR) gibi kanal iş ortaklarının yanı sıra, önde gelen açık bulut şirketleriyle olan tecrübesi, yakalayacağımız başarılarda önemli bir rol oynayacak” dedi.

Mathuram, TmaxSoft’a katılmadan önce Infosys Bulut, Altyapı ve Güvenlik için bir iş ortağı sistemi oluşturduğu Infosys Global İş Birliklerinden Sorumlu Ortak Başkan Yardımcısı görevini yürütüyordu. Moses Mathuram, Infosys’teki görevinden önce ise IBM ve Computer Associates’te işbirlikleri alanında üst düzey pozisyonlarda çalıştı. Bu çalışmalarında stratejik iş ortaklıkları kurulmasında ve kurumsal hedeflere ulaşılmasından sorumluydu.

Joshua Yulish, “Moses’in sahip olduğu yeteneklere, profesyonel hayatında aldığı övgülere ve deneyimine güvenim tam. Her gün kanala özel olarak odaklanmasıyla birlikte büyümemizin bir sonraki aşamasında bize yol göstereceğine inanıyorum. Böylece tüm dünyadaki hızlı büyümemize uygun bir şekilde ölçeğimizi belirleyebileceğiz” dedi.

Stratejik İşbirliği Profesyonelleri Derneği üyesi olan Moses Mathuram’ın, Madras Christian College Fizik bölümünden lisans ve Hindu Institute of Management’tan Pazarlama ve Uluslararası İşletme alanında MBA derecesi bulunuyor.

TmaxSoft Hakkında

Bulut, altyapı ve eski sistem modernizasyonuna odaklanan yenilikçi bir küresel yazılım şirketi olan TmaxSoft, kurumsal CIO’lara, küresel BT güç merkezlerini desteklemek ve rekabet avantajı sağlamak için uygulanabilir alternatif çözümler sunmaktadır. Tibero, Veri Merkezleri için en iyi kurumsal RDBMS ürünüdür. OpenFrame, toplam mülkiyet maliyetini düşürüp geçiş riskini en aza indirirken, anabilgisayar uygulamalarının, kaynakların ve verilerin daha düşük maliyetli, yüksek performanslı bir açık sisteme veya bulut sistemine taşınmasına olanak tanıyan, eski sistemlere yönelik bir rehosting çözümüdür. JEUS ise J2EE 1.4, JAVA EE 5, JAVA EE 6 sertifikasına sahip dünyadaki ilk web uygulaması sunucusudur ve geleneksel WAS çözümlerine kıyasla gelişmiş güvenlik sağlar. TmaxSoft 1997’de Güney Kore’de kurulmuştur ve bugün dünyadaki 20 stratejik merkezde 1.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.tmaxsoft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.