Blockchain Türkiye Platformu’nun Yürütme Kurulu Üyeleri İlk Kez Basınla Buluştu - F5 İletişim Yönetimi - PR Ajansı
57733
post-template-default,single,single-post,postid-57733,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Blockchain Türkiye Platformu’nun Yürütme Kurulu Üyeleri İlk Kez Basınla Buluştu

Blockchain Türkiye Platformu’nun Yürütme Kurulu Üyeleri İlk Kez Basınla Buluştu

Blockchain teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşması, faydalarının araştırılması ve kullanımının artırılması amacıyla Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) liderliğinde kurulan ve Haziran ayında duyurusu yapılan Blockchain Türkiye Platformu’nun yönetim kurulu üyeleri düzenlenen toplantıda basınla ilk kez bir araya geldi. 

Finanstan tedarik zinciri yönetimine, sağlıktan enerjiye kadar birçok sektörde kullanım alanları araştırılan bir teknoloji olarak dikkat çeKEN Blockchin teknolojisi sunduğu güvenli ve şeffaf yapıların yanı sıra yeni iş modellerinin doğmasına da aracı oluyor. Bu teknolojinin potansiyelinin, faydalarının ve kullanım alanlarının araştırılması amacıyla kurulan Blockchain Türkiye Platformu’nun Yürütme Kurulu’nda yer alan isimler düzenlenen etkinlikte basınla bir araya geldi. Platformun üyeleri ise şöyle: Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Dr. Soner Canko, Accenture Türkiye Genel Müdürü Dilnişin Bayel, Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş, Boğaziçi Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, BTCTurk CEO’su Özgür Güneri ve Ford Otosan CDO’su Hayriye Karakuzu Karadeniz. 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail