Türkiye'nin İlk ve Tek 3D Yazıcı Dükkanı 3Dörtgen'den Ücretsiz 3D Yazıcı Eğitimi - F5 İletişim Yönetimi - PR Ajansı
1497
post-template-default,single,single-post,postid-1497,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Türkiye’nin İlk ve Tek 3D Yazıcı Dükkanı 3Dörtgen’den Ücretsiz 3D Yazıcı Eğitimi

Türkiye’nin İlk ve Tek 3D Yazıcı Dükkanı 3Dörtgen’den Ücretsiz 3D Yazıcı Eğitimi

3Dörtgen’in deneyimli ekibi dünyanın gidişatını değiştiren 3 boyutlu yazıcı teknolojisinin herkes tarafından öğrenilmesi ve kullanılması için ücretsiz Temel 3D Yazıcı Eğitim Atölyeleri’ne 25 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

Farklı birçok sektörde devrim yaratabilecek nitelikte bir etki yaratan 3D baskı teknolojilerini Türkiye’de her kesime ulaştırmayı hedefleyen 3Dörtgen, ücretsiz 3D yazıcı eğitimlerinde katılımcılara 3D üretim teknolojileri ve tarihi, 3D modelleme, 3D yazıcı yazılımları, 3D yazıcı kullanımı ve 3D yazıcıların geleceği ile ilgili detaylı bilgiler aktaracak.

3D yazıcılarını yakından tanımak isteyenlerin, 15 kişi ile kontenjanı sınırlı olan Garaj 3Dörtgen’deki eğitimlere katılmak için www.biletino.com’dan ücretsiz kayıt yaptırmaları gerekiyor. 25 Ekim 2014 tarihinden itibaren her hafta Cumartesi günleri 11:00 – 12:00 saatleri arasında içeriği 3D yazıcı ve baskı teknolojisi olan eğitimlere katılım ücretsiz!

Türkiye’nin ilk ve tek 3D yazıcı dükkanı olan 3Dörtgen, ayrıca birden fazla marka 3D yazıcı bulunabilecek tek yer olma unvanını da taşıyor. 3Dörtgen bu sayede müşterilerine farklı seçenekler sunuyor.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail