Veri Merkezleri İçin Yüksek Performanslı ve Düşük Güç Tüketimli DDR4 Bellekler

Dünyanın lider bağımsız RAM üreticisi Kingston Technology, bugün 4 GB ve 8 GB’lık 2133 MHz DDR4 ECC SO-DIMMs ValueRAM’lerini duyurdu. Intel® Xeon® D-1500 İşlemci ailesiyle uyumlu yeni DDR4 RAM’ler, en yüksek performanslı güncel teknolojiyi bilgisayarlarınıza getiriyor.

Kingston Technology, günümüz bellek teknolojilerinin geldiği son nokta olan yeni DDR4 RAM’lerini tanıttı. Intel’in yeni nesil işlemci ailelerinden Xeon D-1500’e uyumlu olan ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM bellekler, 4 GB ve 8 GB’lık kitler şeklinde satışa sunulacak.

Mikro sunucular, ağ ve depolama sistemleri için tasarlanan Xeon D-1500 işlemci ailesi ile uyumlu olan Kingston DDR4 ECC SO-DIMM bellekler düşük güç tüketimi ve yüksek performans için üretildi. Yeni bellekler bu özellikleri ile şirketlerin veri merkezleri için ihtiyaç duyduğu eşsiz verimlilikte bir bileşen konumunda. Kingston DDR4 ECC SO-DIMM bellekler 4 ve 8 GB’lık iki seçenekle çok yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Kingston DDR4 ECC SO-DIMMs

Ürün No Kapasite ve Özellikler
KVR21SE15S8/4 4GB DDR4-2133 ECC SODIMM 1Rx8 1.2V
KVR21SE15D8/8 8GB DDR4-2133 ECC SODIMM 2Rx8 1.2V

 

 

 

 Sosyal Medyada Kingston:

Facebook: https://www.facebook.com/KingstonTurkiye

Twitter: https://twitter.com/Kingston_TR

 

Kingston Technology Company, Inc.  hakkında

Kingston Technology Company, Inc. dünyanın en büyük ve lider bağımsız bellek ürünleri üreticisidir. Kingston, masaüstü ve taşınabilir bilgisayar sistemleri, sunucular, yazıcılar için bellek ürünleri; PDA’ler, mobil telefonlar, dijital kameralar ve MP3 çalarlar için Flash bellek ürünleri tasarlar, üretir ve dağıtımını gerçekleştirir. ABD, Kaliforniya, Tayvan ve Çin’de üretim tesislerine sahip olan Kingston, ABD, Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye, Ukrayna, Avustralya, Hindistan, Tayvan, Çin ve Latin Amerika’daki satış ofisleri ile küresel ölçekte çalışan iş ortakları ve şirketlerinden oluşan büyük bir iş ağına sahiptir. Daha fazla bilgi için www.kingston.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.