ViewSonic’ten Standartları Yükselten 4 Yeni Ürün

Görüntüleme teknolojileri alanında dünyanın lider markalarından ViewSonic, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığı 4 yeni ürününü Türkiye pazarına sundu. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle gelen akıllı monitör VSD241, tasarım profesyonellerinin ve fotoğrafçıların dostu olacak VP2772, kurumsal firmalara dokunmatik ve çoklu monitör uygulama çözümleri gibi şirket içi birçok alanda yüksek performans sunacak TD2740 ve geniş bir kullanım alanına sahip Citrix çözümü sunan SDA245 modelleri sektördeki standartları yükseltiyor.

Gelişen teknolojiler doğrultusunda, tüketicilerin ihtiyaçlarını odağına alarak geleceği şekillendiren teknolojilere imza atan ViewSonic, yenilikçi 4 ürününü Türkiye pazarına sundu. Birbirinden başarılı görüntüleme ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Viewsonic’in, farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik geliştirdiği kullanıcı dostu görüntüleme çözümleri, donanım gücü ve görüntü kalitesiyle rakiplerinden ayrılıyor.

Her İhtiyacı Karşılayan Hepsi Bir Arada Android Monitör: ViewSonic VSD241

Viewsonic’in Android işletim sistemine sahip, 24 inç optik 2 parmak dokunmatik ekranlı monitörü, hem gelişmiş özellikleriyle tablet işlevi görürken, hem de 1920x1080p Full HD IPS paneliyle monitör yeteneklerini eksiksiz bir şekilde sergiliyor. Google Play Store’dan indirmiş olduğunuz sayısız uygulamayı kullanırken, dilediğiniz zaman monitör olarak HDMI bağlantısı ile bilgisayarınızdan film izleyebilir, oyun oynayabilir veya internette gezinebilirsiniz.

Gücünü NVIDIA’nın dört çekirdekli Tegra 3 işlemcisinden alan VSD241, WiFi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı seçenekleriyle tam bir akıllı monitör çözümü sunuyor. MHL bağlantısı ile tablet ve akıllı telefonlarınızı 24 inçlik dev ekrana yansıtabilir aynı zamanda da mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Bunların yanında Ethernet girişine de sahip olan ürün, bu sayede kablo internet bağlantısına da destek veriyor.

Kurumsal firmalara; bilgi masaları, kiosk veya yönlendirme tabelası gibi geniş bir kullanım alanı sunan dokunmatik ekranlı VSD241, sıra dışı bir monitör çözümü olarak Türkiye pazarına sunulmuş durumda…

Tasarım, Fotoğrafçılık, Baskı ve Montaj Dünyasına Kalite Çözümü: ViewSonic VP2772

Viewsonic’in Super IPS LED panelli monitörü, 1080p çözünürlükten %80 daha fazla çözünürlük sunan 2560×1440 WQHD ekranıyla, profesyonellere hitap ediyor. VP2772, 178/178 derece geniş görüş açısı, gelişmiş 10 bit renk motoru, 20.000.000:1 mega yüksek kontrast oranı ve 14 bit LUT özelliğiyle dikkat çekiyor. Fotoğrafçılardan grafik tasarımcılara, 3D modelleme ile uğraşanlardan video düzenleyicilere, baskı departmanlarına ve diğer tasarım uzmanlarına yönelik geliştirilen VP2772, Adobe RGB renk paletinin %99’unu kapsıyor ve 3 yıl sıfır piksel garantisi sunuyor.

Üstün ergonomik tasarıma sahip VP2772, 360 derece kendi etrafında dönebilmesiyle, 90 derece dikey ve yatay pozisyonlama ile pivot ayarlanabilir yapısıyla, ayrıca eğilebilme ve yükseklik ayarları sayesinde istenilen ergonomi koşullarına uyum sağlayabiliyor. Ayrıca HDMI, DVI ve 4 adet USB 3.0 yuvaları sayesinde, multimedya ve depolama aygıtlarına da kolaylıkla bağlanabilen VP2772, çift DisplayPort desteği ile çoklu monitör uygulamalarına da imkan sunuyor. VESA duvara monte uyumu ile farklı alanlar için kullanım şekli sunuyor. İşi görsel verilerle olan profesyoneller için geliştirilen VP2772, yüksek renk doğruluk oranı, görüntü kalitesi ve her açıdan geniş görüşü sunan IPS panel ile ihtiyacınıza maksimum seviyede çözüm sunuyor.

10 Parmak Dokunmatik VA Paneli ile Çoklu Monitör Uygulama Çözümü: ViewSonic TD2740

Viewsonic’in, ev, ofis, eğitim ve kurumsal firmalar için tasarladığı 27 inç boyutundaki TD2740 modeli, 10 parmak çoklu dokunmatik ekrana sahip. Çizilmeye karşı dayanıklı yüzeyi sayesinde, kurumsal ve kişisel kullanımlara uygun olan ürün, net ve geniş görüş açısı sağlayan VA Panel LED ekranı ve 20.000.000:1 mega dinamik kontrast oranı ile benzerlerinden ayrılıyor. DisplayPort desteği ile çoklu dokunmatik uygulamalarına imkan sunan TD2740, ayrıca MHL desteği ile mobil cihazlarınızı da 27 inçlik ekranda kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Üzerinde 1 MP kamera ve mikrofon bulunduran TD2740, kişisel görüntülü görüşme ya da kurumsal telekonferans için de son derece etkin bir çözüm sunuyor. Eco-Mod’u sayesinde %40’a varan enerji tasarrufu sağlayan ürün, Full HD yüksek kaliteli görüntü teknolojisiyle fark yaratıyor. Dokunmatik ekranı ile hem ev ve küçük ofisler için hem de gerek eğitim kurumları gerekse orta ve büyük ölçekli kurumlar için en ideal çözümü sunuyor.

İş Dünyasına Özel Citrix Çözümü Sunan Akıllı Tablet Monitör: ViewSonic SDA245

Viewsonic’in Android tabanlı özel 24 inç tablet monitörü, Citrix teknolojisine destek vererek, benzerlerinden kolayca ayrılıyor. İnternet üzerinden kolayca ve güvenle bağlanarak monitörde görüntülediğiniz iş uygulamalarını rahatlıkla değiştirebileceğiniz SDA245, ayrıca Thin Client çözümü olarak IT yöneticilerinin sınırladığı çerçevede, Google Play kullanımı ile iş uygulamalarını birlikte kullanabileceğiniz bir platform olarak karşınıza çıkıyor. NVIDIA Tegra 3 işlemcinin gücü, Citrix® XenMobile® entegrsayonu ile 24 inç Full HD ekranda kurumlara en kolay ve işlevsel çözümü sunuyor.

HDMI (MHL) desteğinin yanında 2 adet USB yuvası, micro & mini USB yuvaları ve SD kart okuyucusu ile eksiksiz bir akıllı monitör olan SDA245, WiFi ve Blutooth gibi kablosuz bağlantı seçeneklerinin yanında Ethernet girişi sayesinde kablolu bağlantıya da imkan veriyor. 2MP dahili kamera ve hoparlörleri ile ister ev kullanımı, ister kurumsal firmalarda bilgi masaları, hatta kiosklar veya yönlendirme tabelalarını içeren geniş bir kullanım alanına sahiptir.

viewsonic

 

Comments are closed.